fbpx
Blog parentingowy dla rodziców, którzy chcą wiedzieć więcej
Uncategorized

Coś dla Was

Prowadzę bloga od ponad 2 lat. W ciągu tego czasu wiele się zmieniło. Zaszło we mnie wiele zmian i wiem, że duża zasługa jest właśnie w tym co tutaj robię. Uwielbiam dzielić się moim spostrzeżeniami, pomagać innym oraz realizować swoje pomysły. To wszystko dzieje się właśnie tutaj. Pewnie pamiętacie, że w marcu spotkała mnie niemiła niespodzianka po powrocie do pracy. Wiele z Was pisało, że pewnie za jakiś czas spojrzę na to inaczej, że pewnie nie będę żałowała. Miałyście rację. Tak właśnie się stało. Czuję, że to jest moje miejsce i chcę to dalej robić.

Kiedy dostaję od Was prywatne wiadomości, w których mi dziękujecie za to co robię daje mi to niesamowitego kopa. Nebule.pl to nie tylko tylko zdjęcia, to również treści, które mam nadzieję są dla Was użyteczne. Wkładam w blog wiele pracy, ale daje mi to ogromną satysfakcję, że ktoś korzysta z mojej wiedzy i pomysłów. Jeszcze raz bardzo Wam dziękuję, że tu zaglądacie!

Niedawno na naszym fanpage na Facebooku zrobiła się okrągła liczba obserwujących oraz konto na Instagramie zyskało sporo nowych followers.

W związku z tym pomyślałam, że chcę Was nagrodzić! Długo myślałam, co to by mogło być, żeby wygrana była atrakcyjna. Dlatego dość długo poszukiwałam sponsora do moich działań. Chciałam żeby nagroda była niebanalna, a do tego użyteczna.W końcu znalazłam.

To dwa sklepy internetowe: klik i klik

Co prawda konkurs będzie na Instagramie i Facebooku, ale już dziś o tym piszę tutaj. Zgadnie co będzie do wygrania? 2 nagrody ze sklepów z linków powyżej.

 

 

Ten wpis ma 4 komentarzy

 1. Kamila

  Czyżby czadowy plecak fjallraven?! Niebanalny i użyteczny tak jak napisałaś powyżej?! 😉

 2. joanna

  keep going! :)) mój ulubiony blog!

 3. Ana

  Ja wszystkim znajomym polecam Twojego bloga-jest naprawdę kopalnią wiedzy, pomysłów i inspiracji! I motywacją do działania nawet kiedy brak sił. Oby tak dalej 🙂

 4. Matylda

  Aniu, ja naprawdę nie wiem, co bym zrobiła bez Was i Waszego bloga! jest dla mnie kopalnią inspiracji i pomysłów. Zawsze znajduję u Was coś interesującego, co mogę wykorzystać. No i te Wasze zdjęcia! Ściskamy Was mocno!

Leave a Reply

%d bloggers like this: