fbpx

Drobne prezenty na Wielkanoc

Za chwilę Wielkanoc. W różnych regionach panują różne zwyczaje podczas tych Świąt. W moich okolicach dzieciom daje się malutkie upominki. Dziś pokażę Wam kilka ciekawych i niedrogich prezentów.

Wprowadziłam nową funkcjonalność- zamiast tablicy z inspiracjami będą się pojawiały czasami takie przeglądy. Będzie Wam łatwiej zobaczyć co to jest, bo każde zdjęcie można powiększyć i dokładnie obejrzeć. Każdy podpis to aktywny link do sklepu. Dajcie mi znać czy to się Wam podoba.

Komentarze

  Na pewno nie nazwałabym tych propozycji niedrogimi czy drobnymi. Lalkę Marię rozważamy jako prezent dla córki na drugie urodziny. Dla mnie niedrogi czy drobny prezent kosztuje maksymalnie 20-30 zł.

  Niedrogi czy drogo to chyba kwestia indywidualna;) najpierw wybrałam drobiazgi, a pozniej mi sie przypomniało, że w naszych okolicach na Wielkanoc-dzieci od swoich rodziców chrzestnych dostają właśnie bardziej wypasiony prezent;)

  Aniu, bardzo podoba mi się ta forma prezentacji – z linkami pod każdą rzeczą.

  Drobne w tym wypadku chyba znaczy nieduże, a nie niedrogie. 😉 W moim otoczeniu na szczęście nie ma tradycji kupowania prezentów na Wielkanoc. Za to zaraz po Madame ma imieniny. 😛
  Fajny pomysł z formą prezentacji, tylko jedna uwaga: w sklepie zdjeęia są mikro. Fajnie byłoby, gdyby dało się produkty obejrzeć dokładniej. 🙂
  Zestaw do ćwiczeń motoryki małej ekstra. Mamy prawie wszystkie części zbierane w rożnych miejscach i bardzo lubimy się nimi bawić. A tu wszystko razem.
  Madame jest teraz na etapie fascynacji mapami. Uwielbia układać puzzle mapy i rozmawiać o tym gdzie kto i dlaczego. Przy świecie sobie wymyśla różne historyjki, ale Polskę ma obcykaną (gdzie babcia, gdzie ciocia, gdzie na wakacje jeździmy). Akurat świat już mamy, ale szukam Europy w przyjaznej dla nas (w okolicy 50) ilości kawałków.
  A nad czołówką-zwierzakiem sama się zastanawiam, bo nam córa notorycznie latarkę podkrada. Aniu macie taką latarkę? Polecasz? To taka zabaweczka, czy nadaje się do sensownego oświetlania?

  Piękne wybory, tylko… strasznie drogie. U nas na Wielkanoc daje się dzieciom drobne prezenty, więc w tym roku zamówiliśmy u zajączka lornetki Melissa & Doug i kalejdoskopy Moulin Roty. A z okazji imienin Kornelii kupiłam jej polecaną kiedyś przez Ciebie grę Shopping at the Mall. Mam nadzieję, że upominki będą „trafione”.

  U nas niestety jest tradycja, że kupuje się słodycze…po dzisiejszym dniu mam zapas do gwiazdki.

  W naszym koszyczku, w domu znalazł się soczek i gra : http://czytam.pl/k,ks_191583,Bim-Bom.html (jest jeszcze wersja z zapachami, której jestem bardzo ciekawa). Jutro testujemy ! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

SMARTPARENTING - nebule.pl dla rodziców, którzy chcą wiedzieć więcej