fbpx

Moje dziecko przesypia całe noce – sprawdź jak to zrobiłam

Marzeniem każdego rodzica na świecie jest przesypianie nocy. Po całym dniu na pełnych obrotach mamy tylko jedno pragnienie – porządnie się wyspać. Kiedy ktoś mnie pyta, o której dziś się obudziłam to chce mi się śmiać. Ja się nie budzę, ja zmartwychwstaję. Z sennej odchłani budzi mnie tupot małych stóp lub błagalne tony o jedzenie (godzina nie ma dla nich znaczenia). W ciągu 5 lat zdążyłam się już do tego przywyczaić.

*wpis powstał w ramach współpracy z marką Pampers

Przy pierwszym dziecku wstawałam nawet po 10 razy w nocy. Karmiłam, odkładałam, kładłam się do łóżka… i tak w kółko. Pieluchy nie zmieniałam prawie nigdy, bo bałam się, że taka gimnastyka obudzi dziecko. Mało tego, ja nawet liczyłam te wszystkie pobudki i kiedy rano wstawałam, wiedziałam  dokładnie ile razy w nocy pełniłam swój macierzyński obowiązek.

15 miesięcy takich “atrakcji” sprawiło, że jedyną rzeczą o jakiej marzyłam był SEN i kawa. Kiedy odstawiłam córkę od piersi – jak za dotknięciem magicznej różdżki zaczęła przesypiać calutkie noce.

Teraz wiem, że potrzebowała bliskości, zapachu mamy, pewnie trochę jedzenia również…

Kiedy urodził się Junior i pięknie  spał w swoim koszyku myślałam, że mam niesamowite szczęście. Chodziłam wyspana, karmiłam go w nocy około 2 razy i kiedy przyszła TA noc, myślałam, że trafiło nam się złote dziecko.

Julek przespał noc. Obudziłam się sama (pierwszy raz od niepamiętnych czasów) i podbiegłam do jego kołyski sprawdzić czy oddycha. Wtedy dumna zamieściłam na naszym Instagramie to zdjęcie:

Mamy pisały z gratulacjami, niektóre zazdrościły, inne pytały jak tego dokonałam.

Dziś napiszę Wam prawdę. Byłam tak szczęśliwa, że oczywiście lekko zakrzywiłam rzeczywistość. Wg mnie przespana noc to było 7 h ciurkiem od godziny 1 w nocy do 8. To nic, że przecież spałam już o tej pierwszej i wstawałam do niego wcześniej, ale najważniejsze było dla mnie to, że przespał 7 h bez pobudki. Aż teraz nie mogę w to uwierzyć, bo wiecie co?

TO SIĘ NIGDY WIĘCEJ NIE ZDARZYŁO.

Mało tego! Po tamtej nocy zaczął się budzić jeszcze częściej niż wcześniej. Tak jak  wstawałam do Lilki kilka lat wcześniej, to przy Juniorze byłam nieprzytomna. Kiedyś zasnęłam z nim na rękach na fotelu.

Stwierdziłam, że muszę coś zrobić, żeby mój syn wreszcie

ZACZĄŁ PRZESYPIAĆ NOCE!

I wdrożyłam to w nasze życie, od początku zadziałało i ja w końcu byłam wyspana, mąż również mógł w  końcu normalnie spać. Miałam trochę wyrzuty sumienia, bo jednak było to na początku dość trudne. Sama budziłam się nocy i sprawdzałam czy wszystko z nim ok.

Mój mąż też często podchodził do łóżka żeby zobaczyć czy Junior oddycha. Kilka pierwszych nocy było dla nas trudnych, ale szybko się przyzwyczailiśmy. Ja rano była budzona (nie mylić z “budzeniem się”) ale już nie było mi tak ciężko wstać, bo jednak Junior spał i nie musiałam do niego wstawać.

Wiecie co zrobiłam, że zaczął spać w nocy?

WZIĘŁAM GO DO SIEBIE DO ŁÓŻKA I ŚPI ZE MNĄ.

Po prostu. Pierwsze noce były trudne, bo się ciągle budziłam i sprawdzałam czy go nie zgniatam albo czy nie spadnie. Później się przyzwyczaiłam i już spałam przez całą noc.

Junior śpi sobie obok mnie, a jak jest głodny to się budzi na jedzenie. Mam wrażenie, że tych pobudek jest naprawdę mało, bo czuje mnie i nie ma potrzeby pobudki w stylu “muszę sprawdzić czy mama tu jest i poczuć jej zapach”. Wstaje tylko kiedy jest głodny. Pieluchy też mu nie zmieniam w nocy, bo bym go tylko rozbudziła.

Takim cudem mam w domu ząbkującego niemowlaka, który przesypia noce. Ja wiem, że dla kogoś pobudka na jedzenie przerywa nocną ciągłość, ale ja się nie budzę i śpię dalej. Dla mnie najważniejsze jest to, że nie muszę już do niego wstawać.

Według mnie i chyba również moich dzieci są trzy ABSOLUTNIE spełnione WARUNKI żeby spać w nocy:

 1. MAMA BLISKO
 2. ZASPOKOJONY GŁÓD
 3. SUCHA PIELUCHA

Bez suchej pieluszki bliskość mamy i pełny brzuch nie pomogą.

Pamiętam jeszcze jak Lilka była noworodkiem i nie bardzo wiedzieliśmy dlaczego płacze, a robiła to bardzo często i z wielkim natężeniem. Jak w amoku sprawdzaliśmy ciągle czy:

a) chce jeść

b) trzeba zmienić pieluchę

c) odpowiedź a i b, bo po karmieniu trzeba było zmienić pieluchę

W końcu nauczyliśmy się odróżniać rodzaje płaczu i wiedzieliśmy kiedy jest głodna

Z pieluchą właściwie od początku było nam łatwo, bo stwierdziliśmy, że dla naszej pierworodnej, jedynej córeczki kupimy Mercedesa wśród pieluch. Nie miała żadnych dolegliwości skórnych, pielucha nie przeciekała, a Lilka spała w niej całą noc. Stwierdziliśmy, że skoro tak, to spróbujemy innych, dostępnych na rynku, bo może akurat jej skóra nie jest zbyt wymagająca i polubi również inne rodzaje pieluch.

Już na drugi dzień biegłam do sklepu po nasze Pampersy i od tamtej pory już nie zmieniałam marki tylko kupowałam coraz większe rozmiary.

Tak samo było z Juniorem, kupiliśmy sprawdzone i testowane przez prawie 4 lata Pampersy Premium Care. Na nim już nawet nie eksperymentuję, bo wiem, że szybko bym wróciła do pierwszego wyboru.

Czasami się nawet zastanawiałam jak to jest, że jedne pieluchy przeciekają, a inne nie

Znam nawet mamy, które zdecydowały się  na pieluchowanie wielorazowe, ale na noc i tak zakładają Pampersy, bo one zapewniają naprawdę spokojny sen. Wątpię żeby ktoś lubił kiedy jest mu mokro.

Kiedy rano Junior wspina się po mnie widzę, że ma już pełną pieluchę to zastanawiam się jak działają te pieluchy, że jednak nie przeciekają i nie odparzają cienkiej skóry dziecka.

Najpiękniejszy widok na świecie dla każdej matki

Razem z Lilką postanowiłam to sprawdzić i przetestowałyśmy pieluszkę Pampers Premium Care. W naszym domowym laboratorium przeprowadziłyśmy wnikliwe próby, których wyniki przedstawimy Wam poniżej:)

Jeżeli macie chęć zrobić taki test w domu to przeczytajcie do końca, bo poszukujemy 25-30 mam, które sprawdzą właściwości siateczki  oraz chłonność 3 kanalików w pieluchach Pampers Premium Care.

Laboratorium u Nebule

Pierwszy tes,t jaki wykonałyśmy sprawdził chłonność pieluszki. Zabarwiona na niebiesko woda to alter ego niemowlęcego moczu;) Do wody dodałam niebieski barwnik spożywczy, a Lila dokładnie go wymieszała:

Zdecydowanym ruchem zasikałam  zmoczyłam pieluchę, a Lilka dzielnie ją trzymała

Pielucha bardzo szybko się napełniła, a pasek zmienił kolor na “zmień mnie natychmiast”. Już na zewnątrz widać wyraźnie trzy kanaliki:

Jednak my nie uwierzymy, dopóki same nie sprawdzimy:

No i są! 3 kanaliki, które zatrzymują płyn w całej okazałości. To dzięki nim Julian śpi bez zmiany pieluchy 12 h. Dziękujemy;)

Lilka nie wierzy, musi się im przyjrzeć z bliska:

I voila:

Drugi test dotyczy siateczki w nowych Pampers Premium Care. Sprawdzimy, czy przepuszcza i chłonie gęsty płyn, który imituje rzadką kupkę noworodka.

Przygotowujemy zestaw z samymi powłoczkami:

Z lewej strony siateczka z poprzedniej wersji Pampers Premium Care, a po prawej dostępna obecnie na rynku siateczka z pieluszki Pampers Premium Care

Wylewamy płyn:

Łyżeczką wygładzam substancję i jest! W pieluszce Premium Care siateczka przepuszcza, chłonie  i odciąga wilgoć do środka żeby chronić delikatną skórę noworodka:

Lilka jak zwykle nie wierzy, musi sama sprawdzić organoleptycznie:

Test pokazał nam dokładnie jak działa nowa siateczka w pieluchach. Dzięki tym właściwościom skóra noworodka jest lepiej chroniona i  dziecko może już spać spokojnie.

Teraz już wiemy dlaczego Julian nie budzi się z powodu mokrej pieluchy!

Jeżeli macie chęć zobaczyć właściwości pieluszek Pampers Premium Care to możecie również przetestować je w domu. Jestem ciekawa Waszych opinii. Dajcie mi znać tutaj lub w prywatnej wiadomości, bo chciałabym Wam wysłać pieluszki Pampers Premium Care (najlepiej rozmiary 1,2,3) z nową siateczką do przetestowania. Wynikami Waszych obserwacji podzielę się innym razem, a Was poproszę o krótką opinię na stronie Pampers

Dzięki Pampers nie jest Stinky;)

Jeżeli spodobał Ci się ten wpis kliknij “Lubię to” na naszym Facebooku: https://www.facebook.com/nebuleblog/ niech inne mamy też mają szansę na testowanie Pampers.

Komentarze

  Idealny czas! Bardzo chętnie przetestujemy Pampersy bo podobnie jak Wy w chwili kiedy okazało się, że skóra toleruje inne pieluchy używam konkurencyjnej firmy. Ostatnio coraz częściej, nad ranem, budzi mnie konieczność zmiany pieluchy i właśnie stoję przed wyborem nowych, bardziej chłonnych pieluch.

  Warto szukać tych najbardziej zbliżonych do ideału, zwłaszcza, że na rynku jest ich do wyboru, do koloru:) napisz adres i rozmiar na priv

  Heh, a jakieś rady dla starszych dzieci (3-4 lata), które niemal co noc budzą się po kilka razy?

  O, super, już z góry dziękuję! 🙂 Nie mam serca odmawiać dzieciom wspólnego spania, gdy przychodzą do nas w nocy, ale mam też już serdecznie dość kuksańców w bok/głowę/gdziekolwiek, ciasnoty, wędrówek między łóżkami, kilku pobudek w nocy… Chciałabym w końcu jak człowiek położyć się wieczorem we własnym łóżku (z własnym mężem!) i obudzić się w nim rano po kilku godzinach nieprzerwanego snu. A póki co zdarzyło się może kilka razy – jak jeden śpi lepiej, to drugi się budzi, a zazwyczaj jednak obaj wędrują…

  Spanie z rodzicami w jednym łóżku 😛 mamy takiego delikwenta w domu, ktory od 9 m-ca zycia zaczął sie budzic w nocy i gwarancją na jej przespanie przez nas jest spanie wraz z nim 🙂

  [Do trzech razy sztuka, może teraz się doda :p]

  Spanie w jednym łóżku z dziećmi rzeczywiście ogranicza pobudki (lub je eliminuje, zależy od nocy), ale niestety nie sprawia wcale, że lepiej się wysypiam – przez całą noc ktoś mnie kopie lub spycha z łóżka… Z dwójką przedszkolaków robi się już naprawdę ciasno, do tego stopnia, że mąż w takich sytuacjach wynosi się do drugiego pokoju, bo nieprzespane noce znosi jeszcze gorzej niż ja. Nie chcę odmawiać dzieciom wspólnego spania, jeśli mają taką potrzebę, ale z drugiej strony ja też mam swoje potrzeby i chciałabym już regularnie przesypiać noce (u boku męża, a nie dzieci). Dlatego bardzo ucieszyłabym się ze wszelkich rad, jak pomóc dziecku przesypiać noce we WŁASNYM łóżku 🙂

  U nas spanie z nami nie pomogło na pobudki nocne, chociaż zmniejszyły się z ok 10 do jakiś 6 a to i tak sukces. Ale z biegiem czasu tj do 2 lat pobudki spadły do 3. Mała spała z nami a łóżeczko puste. I nagle mając 2,3 roku sama zachciała do swojego łóżeczka i to była pierwsza jej nocka w swoimi i ostatnia w naszym łóżku. A wszyscy straszyli ze jak pozwoliliśmy spać z nami to juz bedzie tak “do liceum”
  Ps uwielbialiśmy z córeczka spać i tęsknie

  My używamy innych pieluszek ale z chęcią przetestujemy Pampersy i oczywiście podzielimy się opinią

  Ja też chętnie przetestuję – Tymon dzisiaj skończył 3 miesiące i nadal szukamy pieluszki idealnej 😉

  My używamy pampers standard (pozostale firmy przegrywaja na starcie jezeli chodzi o noc) i przy moim 11 miesięcznym bobasie jestem zmuszona w nocy zmieniać “napompowana” do granic możliwości z 2/3 razy. Dość często, ale nie mam innego wyjścia. W innym wypadku groziłoby mi zmiana zmoczonych ubranek. Dlatego z przyjemnością przetestowalabym nowa wersje. Pozdrawiam Marta

  PS Ja od początku wzięłam Tyma do naszego łóżka – przez pierwsze dwa tygodnie zmieniałam mu pieluszkę przed każdym karmieniem, co kończyło się rzewnym płaczem “kobieto, jeść! pielucha jest nieważna!”; dostawał piersiczkę, ja zasypiałam i kończyło się na tym że rano musieliśmy się kąpać i robić pranie, bo wszystko w kupie Pana Hrabiego 😉 Teraz już się nauczyliśmy, że jak tylko przestanie być słychać purtaski, zmieniamy pieluchę; chociaż dzisiaj w nocy słyszałam, ale sen mnie zmorzył i z ranka było pranko 😉

  Zgłaszam chęć do testow moją i mojej 2 miesięcznej “sikaweczki”. Obecnie minimum 2 razy w nocy zmieniamy.
  Pozdrawiam, Marta

  Znamy pieluchy Pampers ale te w wersji zielonej I sprawdzały sie super dlatego chętnie przetestujemy Premium Care 🙂

  Zanim synek się urodził tez kupiłam Pampersy PC bo nie chciałam testować. Ale w szpitalu była Bella Happy i okazało się, że całkiem się dobrze sprawdza i właściwie nigdy nas nie zawiodła. Nie przepłacamy, synek szczęśliwy, a dodatkowo wspieramy polski produkt 🙂

  4dni temu zostałam mamą po raz drugi ? i z chęcią przetestuję nowe pieluszki pampers bo juz zauważyłam że kupione innej firmy zaczynają podrażniać skore mojego maleństwa.

  Bardzo chętnie je przetestuje, słyszałam wiele dobrego o nich a ostatnio zmieniłyśmy rozmiar pieluch i już nie są tak chłonne. 🙂

  U nas też mała się bardzo często budzi w nocy. Boję się zmieniać pieluchę bo się rozbudzi. A rano zawsze przeładowana pielucha z tej tańszej marki. Zastanawiam się nad wypróbowaniem Pampersów- może i u nas coś się w końcu zmieni??
  Pozdrawiam Kasia

  A my używamy pampers premium care od poczatku do teraz (prawie rok) i niech mi ktos wytłumaczy dlaczego sie zmieniły??? Teraz sa takie z zielonym tłem pod logo, dokladnie jak na zdjeciu wyżej (wczesniej logo zielone na jasnym tle) i te nowe sa tragiczne – pieluchę zmieniam nocą conajmniej 1-2 razy, bo inaczej na bank przesiaknie. A i tak nie zawsze uda mi się zdążyć. W ostatnim tygodniu zmieniałam prześcieradło 3x… I też śpimy z dzieckiem.
  Jak trafimy na tę starą wersję pieluch, to się rzucamy jak nienormalni, bo ta poprzednia byla fajna, nie idealna, ale fajna (nigdy przenigdy żadnych odparzeń), ale to nowe cudo to nie wiem kto pozwolił wprowadzić na rynek 🙁

  U nas to samo. Nakupowalam na zapas starych pieluszek, ale w dalszym ciagu rzucam sie na nie jak tylko gdzies zobacze 🙂 Zlozylam nawet reklamacje do Pampersa, oddali pieniadze za pieluchy. Niestety nie planuja powrotu do starej wersji… wielka szkoda! 🙁

  A ja niestety uważam (jak i wszystkie mamy, które znam), że nowe pieluszki Premium Care sa fatalne 🙁 od urodzenia córeczki używałam starych Premium Care i były doskonałe! Nigdy nas nie zawiodły, nie odparzyły, nie przeciekły. Natomiast nowe już pierwszego dnia odparzyły, siateczka przykleja się do pupy, a do tego z pieluszki wysypuja się te chłonne kuleczki 🙁 porażka na całej linii. Póki co mam na szczęście dostęp do starych dobrych pieluszek Pampers Premium Care, ale kiedy żródełko wyschnie nie wiem co zrobimy 🙁 nikomu nie polecam… Wielka szkoda, że testów nie przeprowadzono przed wprowadzeniem nowego produktu 🙁

  Mój pierwszy Syn nosił tylko Pampersy. Każde inne powodowały odparzenia, czy konieczność przebierania piżamki w nocy.
  Drugi synek nosi pieluszki z Lidla bo niestety ale Pampersy się nie sprawdziły. Może teraz, gdy zostały ulepszone warto skusić się?:) Chętnie się dowiem i podzielę się informacją?

  Odbiegając od tematu-lubie tu zaglądać. Jest swojsko. Nie ma udawania, że macierzyństwo to lukier. Lubię Cię za szczerość i za to, że przekazujesz dużo cennych wskazówek ?

  Hej
  Chętnie przetestujemy. Używany głównie zielonych pamersow. Czasem kupimy inne ale i tak wracamy bo są najlepsze. Czy te z artykułu przebija zielone? Chętnie sprawdzimy 🙂

  Chetnie przetestuje nowe pampers premium care 🙂 Bylam wielka wielbicielka ich w starej wersji, ale po zmianie slyszalam kiepskie opinie i zdecydowalam sie przejsc na active baby, ktore maja taki sam wklad jak stare premium care. Ale chetnie przekonam sie sama jak to jest z tym nowym ewkladem 🙂

  My ciagle szukamy idealnych pieluszek, mały sie wierci i rano któryś boczek zawsze ma mokry. Chętnie przetestujemy te nowe pampki!

  U nas niestety “stary” Pampers premium się nie sprawdził i zmieniliśmy na inne.
  I jeszcze chciałam powiedzieć,że podoba mi się Twój styl pisania wpisów sponsorowanych-naprawdę przyjemnie się czyta, bez poczucia nachalności i wciskania. To naprawdę umiejętność. Gratuluję i życzę dobrych wpływów z tychże:)

  Bardzo Ci dziękuję za ten komentarz, staram się żeby czytelnik również skorzystał z tej treści, a nie tylko zobaczył produkt, który polecam.

  Mój 7 miesięczny synek mimo zmiany pieluszki w ciągu nocy co noc jest przesiusiany tak, że muszę mu zmieniać ubranka. Przetestowałam już wiele pieluszek i nadal szukam ideału, może będzie nim nowa wersja Pampers Premium Care, którą bardzo chetnie przetestujemy 😉

  My również chętnie przetestujemy nowe pieluszki. Może po karmieniu nie trzeba będzie wstawać na przewijanie tak jak teraz. Córa już zasypiała a matkę męczył wilgotny pajac i co? Siku gdzieś uciekło i trzeba było przebierać. Eh.

  Aktualnie dupka wchodzi jeszcze w newborny ale przeważnie zakładamy 2.

  Nosimy 2, jeśli nie za późno to wysyłam dane 😉

  Śpimy z dzieckiem od początku, ale naprawdę zaczęłam się wysypiać, kiedy skończyło się nocne przewijanie. Jakoś trudno mi sobie wyobrazić, że miałabym leżeć obok śmierdziuszka przez pół nocy 😉 Ale karmienie na śpiocha to świetna metoda 😀

  U nas bylo podobnie. Drugie dziecko spalo przy mnie od pierwszej nocy i w zasadzie przesypia od poczatku niemal cale noce, zdarzalo sie, ze spalysmy sobie do 9 rano (starszy chodzi do przedszkola, zeby nie bylo). Takze mozna byc wyspana mama 🙂 Tez uzywamy pampersow, ale uwazam, ze nawet jesli nie przeciekaja to czasem gdzies tam siusiu sie przedostaje przez szparki, wiec nie ma pieluch idealnych, ale rozumiem zamysl postu 😉 buziaki

  A nam nowe pampersy nie podpasowały ale chętnie spróbujemy wersji care może jest lepsza od tych zwykłych 🙂

  Super wpis i świetna młoda laborantka 🙂

  A my od początku używaliśmy Pamper Premium Care i niestety po nastu próbach zmiany kremu, okazało się, że to jednak Pampersy go podrażniają. Długo już używamy innych i w nocy muszę Młodego raz przebierać. Od jakiegoś czasu się zastanawiam czy na noc mu nie kupić jednak czegoś “mocniejszego”, ale się boję, że się skończy odparzeniem.

  A no i też śpimy razem od początku. U nas tak się jakoś samo złożyło, przed urodzeniem nawet się z mężem nie zastanawialiśmy jak to będzie ze spaniem. Wyszło tak, że razem i wszyscy szczęśliwi i wyspani.

  A ja po prostu odkładałam po nakarmieniu dziecko do łóżeczka i mając 2 miesiące spało do rana bez żadnych wybudzeń. Nie wkładałam go do żadnej ekochusty, nie uczyłam całodobowej potrzeby bliskości i bez problemu dawał radę bez ciągłego kontaktu z matką. Pieluchy kupowałam w biedronce, nie uważam że są gorsze niż te firmy Pampers, dziecko do dzisiaj śpi w nich całą noc i jakoś tak się zdarzyło że nigdy w nocy nie przeciekły. Ale to tylko moje zdanie…

  Przespana noc to 5 h ciaglego snu. Gdzies to kiedys przeczytala albo uslyszalam.
  co do przesypiania calych nocy 2 miesiecznego dziecka to chyba nie jest bezpieczne. Chyba wiaze sie to ze spadkiem cukru we krwi.Kiedy jakis zaprzyjazniony lekarz mi to tlumaczyl.
  Takze jezeli 1-2- miesieczne dziecko przesypia cale noce to nie ma sie co cieszyc.

  Dziecko kilkukrotnie miało sprawdzany poziom cukru i wszystko jest prawidłowo więc radzę zmienić lekarza bo ma bardzo oryginalne teorie

  Również bardzo chętnie przetestujemy 🙂 Kruszyna planowo ma pojawić się w Naszym świecie na początku czerwca , mam nadzieje, że to nie problem 🙂

  Moja miesieczna dziecinka tez spi z nami, podobnie bylo ze starszym synem. Pomysl sprzedala mi moja przyjaciolka. Dzieki Moniko! Corka budzi sie o 12, pozniej 4 i 7 chyba nie jest zle…. ale za kazdym razem zmieniamy pieluche, to uroki kupki dziecka karmionego piersia, obawiam sie odparzen. Chetnie sprawdzimy Pampersy i podzielimy sie opinia.

  U nas tak samo dobrze od początku sprawdzały się Dady, nigdy nic nie przemokło ani się nie odparzyło:) Ale oczywiście Pampersy też mają taką właściwość.

  Natomiast spanie z dzieckiem w nocy było u nas nie do zrealizowania – nie dość, że się nie wysypiałam, to chodziłam potem z przykurczami i bolącymi plecami. Karmić przez sen, z powodu mojej budowy, się nie udawało, więc byłam budzona po milion razy na 2 łyki, dzieci się rozwalały po całym łóżku, zmuszając nas do przyjmowania niewygodnych pozycji, a przy każdej próbie przekręcenia się odrobinę na bok (dla poprawienia komfortu pozycji) i jedno, i drugie dziecko budziło się i całe obrażone podnosiło wrzask. Zazdroszczę mamom, którym się to udaje 🙂 Moja córka dwuletnia nadal ma na koncie tylko kilka przespanych nocy, chociaż na szczęście standardem jest jedna, maksymalnie dwie pobudki. Syn jakoś bardziej cywilizowany, zaczął przesypiać noce we własnym pokoju i własnym łóżku w wieku 11 miesięcy.

  Z chęcią przetestujemy nowe Pampersy Premium Care. Obecnie stosujemy te zwykle zielone, wiele razy próbowałam zmienić na inne dyskontowe,rosmanowe, ale nic nie jest w stanie przebić PAMPERSOW!!! Żeby nie było, to od początku chciałam stosować inne niż te “przereklamowane” pampersy, ale po kilku testach skończyło się na Pampers Premium Care,a chyba od rozmiaru 2 normalnych Pampersow. Tylko, że używamy już czworek… Ale może się zalapiemy na testy 🙂

  Używałam premium care przez 14 miesiecy, byly swietne. Po zmianach ‘na lepsze’ dziecko budzi sie w nocy bo pielucha przecieka. Nie ma porownania do poprzednich, niestety na niekorzysc.

  Pierworodna używała do rozm 4 oryginalnych Papierosów, dopiero wtedy odważyłam sie na eksperymenty. Przy drugiej corci jakos łatwiej mi przyszło próbować z innymi markami, ale nadal szukam właśnie czegos na noc, by nie musieć biegać do przewijaka, takze z przyjemnością przygarniemy i sprawdzimy czy te pampersy dadzą radę:)

  Szukamy pieluch idealnych, dlatego chętnie przetestowałybyśmy nowe Premium Care. Moją O.pieluchy często odparzają. Do tej pory jedne, które się sprawdzają to zielone Pampersy. Chciałabym dać szansę tym białym 🙂

  Oj tak, my jak już się synek przebudzi w środku nocy z płaczem to zabieramy Bruna do siebie i śpi do rana 🙂 też jest z tych, co zapach mamy uważa za number one 😀 A pampersy bardzo chętnie przetestujemy, szukamy tych najlepszych dla wrażliwej pupy synka 🙂
  Pozdrawiamy!

  My też śpimy razem z synkiem, 11-miesięcznym, nie wyobrażam sobie wstawać milion razy w nocy do niego… A tak to cycuś, poklepanie, pogłaskanie i śpimy dalej. 🙂 Mieszkamy w Chile I też tutaj używamy Pampersów, za miesiąc lecimy do Polski i chętnie przetestujemy europejskie nowe Premium Care, z tego co wiem na każdy rynek są produkowane w nieco innej wersji. Rozmiar 4. Pozdrawiamy z Patagonii – Marta + Marcos + Antonio

  A my używamy pielch wielorazowych i w dzień i w nocy. nic nam nie przeceka, pobudka tylko na mleko i wysypiamy się razem w łóżku, o!

  Moja matczyna intuicja podpowiedziala mi ten patent juz przy Madame. Mademoiselle tez spi z nami od urodzenia. Czy pieluszki z nowa siateczka sa juz dostepne w sklepach? Jesli nie, to chetnie przetestuje, bo my lecimy ma premium i z powodu problemow z qpa walczymy z odparzeniami, wiec i tak wstaje przewinac niestety. 🙁

  Nasz Synuś też śpi z Nami 🙂 a Córcia spała do 1,5 roku, a i tak czasami przechodzi w nocy się poprzytulać. Mamy jedną sypialnię z 3 łóżkami, dzięki czemu jestem spokojna i w miare się wysypiam. “Nie”stety Synuś w nocy sporo je i muszę Mu przynajmniej ze 2 razy w nocy zmieniać pieluszkę bo przesikuje. Jeżeli jest jeszcze możliwość przetestowania pieluszek, to My z chęcią 🙂

  My używamy pieluch Dada prawie od początku i zero odparzeń, zero przeciekania 🙂 jedyny mankament to, że jak ściągamy pieluszkę to czuć, że od wewnątrz jest lekko wilgotna ale tak było w kazdych pieluchach jakie próbowaliśmy. Przez jakiś czas też kupowaliśmy pampers premum care na noc ale nie widzieliśmy żadnej różnicy, więc chętnie przetestujemy te nowe, może one okażą się idealne 😉 a co do spania w nocy to moim największym marzeniem ostatnio jest przespana cała noc , ale niestety niezależnie od tego czy mały śpi ze mną czy w swoim łóżeczku pobudki są mniej-więcej co 2h ?

  To dla mnie żadne to rozwiazanie spac z dzieckiem. Po to maluch ma swoje lozeczko, zeby w nim spac. Co do pieluch – dla nas wiekszosc pieluszek Pampers bylo do kitu. Premium Care daly rade tylko w najmniejszym rozmiarze. Te zielone pampersy – porazka, nie dosc ze spodenki syna stale wilgotne, to jeszcze smierdzialo strasznie moczem ( chociaz dziecko przewijam czesto, bo co karmienie lub czesciej jesli wymaga sytuacja, nawet w nocy). Za to idealnie sprawdzily sie BabyDream Fun&Fit. Sa mega chlonne, nic nie przecieka, do tego maja delikatny zapach oliwki, wiec nawet jak mlody sie mocno zsiusia to nie czuc tak mocno.

  A mój maluszek po tych nowych pampersach premium care z siateczką dostał uczulenia. Testowany rozmiar 3. I teraz dwa pudła po 120szt. czekają na sprzedaż. U nas się nie sprawdziły. Zanim kupicie drogie mamy, to sprawdzie na mniejszej ilości.

  Sprawdzenie mniejszej ilości odpada i nic ci nie da. Bo parie małe są dobre zazwyczaj, a te większe są chrzczone by jak najdrożej sprzedać a pod wzgl. składu oszustwo. To samo z kosmetykami jest. A tak w ogóle nie wiem czy wiecie ale pampersy produkowane na rynek niemiecki są 100%jakościowo lepsze od tych produkowanych dla polskich konsumentów.

  Nie wiem czy jeszcze można ale chętnie orzetestowalabym te pieluszki:)
  Od początku używaliśmy innej marki i online 1 i 2 były ok tak od kiedy zaczęłam używać rozmiaru 3 zaczął sie problem z przeciekaniem. Nie wiem czy ten rozmiar jest mniej chłonny od poprzednich czy to mała więcej sika w nocy niz uprzednio?
  W każdym razie możliwość przetestowania pampers premium care moglaby rozwiązać zagadkę;)

  A my zmagamy się z przeciekaniem nocnym. Używamy pampersy action beiby dry, nawet kupiłam pieluchomajtki i nic nie działa :-/ młody tak w nocy wędruje po łóżeczku że nawet pampers nie ogarnia, a do tego ząbkowanie….
  Z przyjemnością spróbujemy nowości, może choć piżama będzie sucha! 😀

  Polecam Panią Dobranockę. Młody przesypia nocki sam w swoim łóżeczku w swoim pokoju odkąd skorzystaliśmy z jej pomocy, czyli od ok. 8 miesiąca życia. To była najlepsza decyzja jaką mogliśmy podjąć 🙂 Jest z Warszawy, ale pomaga także na odległość – skype, e-mail, telefon 🙂

  Aniu, czy Lilka nie jest zazdrosna o brata, że śpi w rodzicielskim łóżku? Czy śpicie wszyscy razem?

  hehee, nie jest. Lilka śpi z tatą u siebie. A my Jula powoli już przenosimy do jego łóżka i potrafi tam kilka godzin przespać.

  Po przetestowaniu pieluszek Pampers Premium Care mogę powiedzieć, że to jedne z lepszych pieluszek na rynku; niestety dla mnie z barierą cenową… Ale do rzeczy:
  Pieluszka jest miękka i cienka; ma standardowej długości wkład, jednak dzięki kanalikom właściwie nie zdarzyło się (no, dobra – raz się zdarzyło), że kupka poszła gdzieś bokiem/ tyłem. Prawie cała zawartość pieluszki zostaje wchłonięta, przez co pupa mojego Synka nie odparzyła się, jak to nieraz bywało przy innych pieluszkach. Pieluszka dawała radę przez całą noc, choć niekiedy na pupie znajdywałam paproszki z wkładu.
  Generalnie – gdyby nie cena, z pewnością bym je kupiła 🙂

  Witaj! U nas testowaliśmy wszystkie pieluszki (dada, lupilu, bella, pampers) i najlepsze są lupilu z lidla. Pampersy mają bardzo dużo chemii w składzie. Nie zgodzę się z przesypianiem w nocy – u nas najedzona+sucha pielucha = nie śpię do 24 w nocy a w nocy budzę się z płaczem 2-3 razy. Każde dziecko jest inne i tylko ci pozazdrościć że twoja pociecha potrafi spać w nocy. Moja spi wyłącznie na mnie – inaczej jest płacz i brak snu.

  Co ciekawe u nas też te lupilu lepiej się sprawdzają, testy na internecie mówiły, że są słabe, może je udoskonalili. A te 12 czy 11 godzin jest dla mnie abstrakcją. Testowaliśmy premium i normalne..
  Podzielam też opinię, że takie się wam trafiło dziecko, niektóre wykończą matki, a niektóre mogą cieszyć się macierzyństwem.

  U nas pampersy zawsze powodowały odparzenia. Najlepiej się sprawdzają lidlowe, byle rozmiar odpowiedni. A co do przesypiania nocy to u nas od 5 miesiąca każda przespana bez względu na rodzaj pieluchy :p z żadną albo góra dwiema krótkimi pobudkami na cyca i dalej spać, o tak od 20-22 do 7-8 a zanim wróciłam do pracy to i do 9 😉

  Niestety u mnie maly spi z nami a my chodzimy jak zombie. zabkuje a jeden ząbek wychodzi mu tygodniami
  Nie spałam od miesięcy
  Takze bujda na resorach

  Czytam i nie wierzę. Odkąd wróciłam z niuniem że szpitala, śpimy razem w łóżku i jakoś nigdy się nie zdążyło żeby przespał cała noc. Bzdurne jest przekonanie “wziąć dziecko do siebie a prześpi cała noc”. Każde dziecko jest inne 🤷‍♀️

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

SMARTPARENTING - nebule.pl dla rodziców, którzy chcą wiedzieć więcej

Bądź z nami na bieżąco
Dołącz do nas na Facebooku
NEBULE NA FACEBOOKU
Możesz zrezygnować w każdej chwili :)
close-link