fbpx

Figa z makiem

Kiedy zbliżały się Lili pierwsze urodziny zaczęłam myśleć co by tu jej kupić/zrobić na prezent od nas. Niektórzy kupują zabawki, pojazdy, naszyjniki z brylantami, a nawet zakładają konto w banku.

A my poszliśmy w innym kierunku. Znajoma mojego D. jest znaną malarką. Kiedy pokazał mi jej obrazy zaniemówiłam z wrażenia. Są takie realne, świeże, kolorowe, jak zdjęcia. Nie znam się na sztuce, ale jak coś mi się spodoba to koniec.

Postanowiliśmy córce na rok zamówić dzieło. Dzieło sztuki. Troszkę musieliśmy poczekać i jest. Jak otwierałam paczkę to aż wstrzymałam oddech. Jest piękny. W realu robi jeszcze większe wrażenie. Myślę, że Lila będzie miała świetną pamiątkę. Jeżeli bylibyście zainteresowani to Paulina maluje obrazy też na zamówienie.

Oto „Figa z makiem” by Paulina Steliga:

 

 

 

A tu obraz, który podoba mi się barrrrrrdzo:

Komentarze

    prześwietny!! zarówno obraz jak i pomysł na prezent:)

    polecam Dziecięce Portrety na fb też fajny klimat

    Czy ja wiem? Takie komiksowe trochę. Ale ja to jestem fanką obrazów Danuty Muszyńskiej-Zamorskiej i nic poniżej jej prac mnie nie zadowala 😉

    Kopie prac tej Pani wiszą u mnie w pracy, więc już mi się opatrzyły. A ten podoba mi się najbardziej, bo jest na nim Lila hehe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

SMARTPARENTING - nebule.pl dla rodziców, którzy chcą wiedzieć więcej

Bądź z nami na bieżąco
Dołącz do nas na Facebooku
NEBULE NA FACEBOOKU
Możesz zrezygnować w każdej chwili :)
close-link