fbpx

🎁Najlepszy prezent, jaki można podarować🎁

Są takie prezenty, które zawsze cieszą – zarówno obdarowanego, jak i osobę, która je wręcza. Od kilku lat my też dajemy takie podarunki – budzą radość, emocje, pomagają w trudnych chwilach. Czego chcieć więcej?!

Partnerem wpisu jest marka Colorland, która przenosi najpiękniejsze wspomnienia na papier

Uwielbiam dawać prezenty, które budzą emocje

Kolejne skarpety? Kapcie? Są ok, ale je lubię podarować komuś coś takiego, co na dłużej zostanie w jego głowie. Prezent, który sprawi, że ktoś pomyśli o nas ciepło, wróci do wspomnień i dzięki niemu się uśmiechnie.

Od kilku lat na koniec roku, właśnie przed Świętami często robimy podsumowanie poprzednich miesięcy, chętniej wracamy po wspomnienia zapisane w zdjęciach i filmach. Ja w tym czasie tworzę też fotoksiążki i kalendarze na nowy rok.

Dzięki temu, że przeglądam zdjęcia to jest mi łatwiej podsumować kolejny rok.

Patrzę na uśmiechnięte twarze moich dzieci, widzę szczęście na swojej twarzy i tak naprawdę od razu jest mi lepiej.

Nasi bliscy co roku dostają od nas fotoprezenty i zawsze reakcja jest taka sama – uśmiech.

Pomysł na prezent? Fotoksiążka

Mam tysiące zdjęć w telefonie, na komputerze – już dawno przestałam je wywoływać – zdecydowanie wolę fotoksiążki. Jest to znacznie szybsze, można umieścić je w pięknym szablonie, dopisać swoje notatki, daty. W takiej formie jest mi łatwiej posegregować zdjęcia i je skatalogować.

Sam proces tworzenia fotoksiążek jest bardzo prosty – ja lubię tworzyć ja na komputerze. Wszystkie zdjęcia wrzucam do jedno folderu, a później na stronie Colorlandu ładuję je. Zajmuje to naprawdę chwilę, a efekt jest świetny!

Możecie sami wybrać szablon, dopisać daty, ulubione cytaty.

Tworzenie fotoksiążki jest samo w sobie bardzo przyjemne i gwarantuję Wam, że spędzicie miło czas. A jeżeli macie starsze dzieci, to możecie im zlecić to zadanie. Będą miały ciekawe zadanie.

Fotoksiążka przyszła do mnie po kilku dniach i jak tylko wzięłam ją w ręce to na mojej twarzy pojawił się uśmiech. Wydrukowane zdjęcia to zupełnie coś innego, niż tysiące fotografii w telefonie. Bardzo Wam polecam uporządkowanie wspomnień przed Nowym Rokiem.

Jest to idealny pomysł na prezent dla Waszych bliskich.

A jeżeli mieszkacie daleko i nie możecie przyjechać na Święta, to ten prezent jest świetny – projektujecie go w domu i adresujecie np. do Dziadków. Ale będzie niespodzianka!

A może fotokalendarz?

Co roku robimy też fotokalendarze i już nasi bliscy są tak przyzwyczajeni, że sami nie kupują.

To świetne połączenie funkcjonalnego prezentu naładowanego emocjami. Wystarczy rano wstać, zerknąć na uśmiechniętych wnuków i poziom słodyczy we krwi bezpiecznie się podniesie. 

Nasz fotokalendarz jest w formacie A3, ale Wy możecie wybrać dowolny format z dostępnych. Do fotokalendarza dodajecie własne zdjęcia i oznaczcie ważne daty i uroczystości.

Możecie wybierać wśród różnych szablonów.

Do foto kalendarza możecie też dokupić specjalne pudełko na prezent.

Muszę też podkreślić, że jakość wydruku jest genialna – akurat tym razem korzystałam ze zdjęć od fotografa i naprawdę z rok na rok jest coraz lepiej.

Fotokalendarz możecie też zrobić sobie – do domu. Wystarczyć wybrać 12 zdjęć, które umieścicie w każdym miesiącu. Tak jak wyżej wspominałam – wykonanie kalendarza jest bardzo łatwe i możecie zlecić to swoim dzieciom.

Zarówno fotoksiążki, jak i kalendarze możecie też potraktować bardziej kreatywnie. Na przykład stworzyć książkę dla dziecka lub wydrukować zeskanowane prace plastyczne. Pisałam o tym kiedyś w poście – Lapbook – dlaczego tak szybko można się z niego uczyć? Pomysłów jest mnóstwo i nic Was nie ogranicza.

Fotoprezenty to najlepsze prezenty dla bliskich.

A tu łapcie kod rabatowy: NEBULE35, który obniży cenę Waszych fotokalendarzy i fotoksiążek o 35% – kod działa na wszystkie Fotoksiążki Klasyczne oraz na wszystkie Fotokalendarze do 31.01.2023 r. i nie łączy się z innymi kodami dostępnymi na stronie colorland.pl

Komentarze

    Czy w tym roku tez mogę liczyć na znizke do colorland? A jeżeli tak to w listopadzie czy raczej grudniu?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

SMARTPARENTING - nebule.pl dla rodziców, którzy chcą wiedzieć więcej

Bądź z nami na bieżąco
Dołącz do nas na Facebooku
NEBULE NA FACEBOOKU
Możesz zrezygnować w każdej chwili :)
close-link