fbpx

Mama na spacerze plus prezent dla Was

Nie ma co się łudzić, że będzie jeszcze cieplej. Zaraz listopad, a wtedy to już tylko trzeba wyciągać z szafy kurtki zimowe i ciepłe buty. W tym roku musiałam uzupełnić garderobę o jedno i drugie, bo w ubiegłym roku zimą byłam w zaawansowanej ciąży i już na mnie nie pasują.

Przy wpisie jesiennym prosiliście mnie o rabaty do sklepów. W takim razie mam dla Was: zniżkę 20% do sklepu Mivo.pl Możecie z niej skorzystać przez 2 tygodnie na dowolne buty (dla dorosłych, dla dzieci). Ważne żeby buty nie były objęte promocją i ich koszt był wyższy niż 50 zł.

Kod NEBULEBLOGM20

20161024-dsc_1217
20161024-dsc_1202
20161024-dsc_1227
20161024-dsc_1239
20161024-dsc_1241
20161024-dsc_1242

Poprzednie trzy sezony przechodziłam w Emu. Ich wygląd wywołuje wiele kontrowersji, ale wg mnie ktoś kto ich nigdy nie miał nie może się wypowiadać. To są wg mnie najlepsze buty na zimę.

Tym razem zdecydowałam się na mniej klasyczny model Emu (Oxley). Są idealne, ciepłe, lekkie i szybko się wkładają, co jest dla mnie ważne.

A dzieciakom również wybrałam Emu.

Komentarze

  Ja od Emu wole Ugge i mam je chyba już 4 zimą to moje najlepiej wydane 150 e na buty(te króciutkie),Też uważam,że kto nie miał stopy w tej wełnie owczej nie ma prawa głosu :)Mam tez Minnetonki ciepłe,wysokie,ale w ubiegłym sezonie nawet ich nie załozyłąm bo tak bardzo jestem przywiązana do Uggy 🙂 poza tym moj dziecie miało identyczne więc nosiłam razem z nią. Ona w tym roku tez ma uggo podobne i nawet z tej samej pólki cenowej ale Molo(świetna dziecięca marka)bo mieli zabójcża promo na walonki z ubiegłego sezonu(25 e tylko).,Lili emu boskie,nasze w panterke 🙂 Miłego noszenia .

  Trochę nie na temat (nawet bardzo nie na temat), ale może wybaczysz ;). Mam do Ciebie pytanie i prośbę zarazem- jako specjalisty od integracji sensorycznej (niestety tu gdzie mieszkam nie mam możliwości się dowiedzieć). Syn, lat teraz 3,9 w kwietniu zaczął się zacinac. Poszliśmy do logopedy. Kazała przestać chodzić do przedszkola (bo to emocjonalnie, że sobie nie radzi z nadmiarem wrażeń) , więc cały kwiecień nie chodził, a raz w tygodniu do niej na zajęcia. Było jakby lepiej. Ale potem w maju urodził się drugi syn. I po jakimś czasie jakanie wróciło takie jakie było wcześniej. W przedszkolu problemu nie widzieli. Potem wakacje, cały czas go wyciszalismy za radą logopedy. Ale to żywe srebro, on nie chce być spokojny. 😉 Widać, że jakanie się nasila jak jest podekscytowany, zmęczony, jak mu brak słów, jak sobie układa wszystko w głowie. A teraz od września jakoś doszło do tego bardzo mocno gryzienie wszystkiego- wszystko wkłada do buzi- zabawki, różne inne przedmioty, a najbardziej to rękawy koszulek. Ostatnio tak zgryzl, że dziury probil. Logopeda dalej mówi, że to emocjonalne (w sumie to mogę się z nią zgodzić), ale nie mówi jak pomóc. Polecala gryzaki logopedyczne. Ale do przedszkola dać tego nie mogę. Co robić, jak mu pomóc? Pomożesz?

  Aniu buty wszystkie bardzo ciekawe. Czy możesz napisać jak się z rozmiarówka Emu damska i dziecięca? Czy nie jest zaniżona lub zawyżona? Dzięki Tobie mój syn biega w Bobuxach i bardzo sobie chwali. Byłabym rada gdybyś napisała czy ten sam rozmiar brać w Emu? I czy na śniegu te buty nie będą przemakać? Jeszcze raz bardzo dziękuję za wszystko 🙂

  Alicja, już piszę. Dorosłe Emu mają standardową rozmiarówkę. Noszę 39 i zamówiłam też 39 i są ok. Jeżeli chodzi o dziecięce to np. Lilka nosi standardowe 26 (Bobux np.)i w Emu wypadał to rozmiar łączony 25/26- zamówiłam je i okazały się odrobinę za małe. Wymieniłam na 27 i są ok. Noszę Emu od 3 lat i mi jeszcze nigdy nie przemokły, a zdarzyło mi się brodzić po podlaskich śniegach. Nawet specjalnie ich niczym nie czyściłam i nawet nie impregnowałam (a można).

  Bardzo dziękuję za odpowiedź 🙂 nie pozostało mi nic innego jak zamówić Emu dla siebie o synka 🙂

  Bardzo podoba mi się twoja kurtka. Czy możesz zdradzić jaka to, bo właśnie kurtki szukam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

SMARTPARENTING - nebule.pl dla rodziców, którzy chcą wiedzieć więcej