fbpx

Nieczynne z powodu, że zamknięte

 • DZIECKO
 • < 1  min. czytania
 •  komentarze [14]

Skoro to czytasz tzn, że kopnął Cię zaszczyt podglądania dalszych perypetii Ani i Lili. Z wielu powodów dostęp do niego mają teraz tylko najbliższe osoby. Dzięki temu pojawi się więcej bohaterów. 

Tematyka będzie o wiele luźniejsza, tak samo fotki. Obiecuję, że nie będę odrzucać tych z kotami pod łóżkiem i skarpetami w kącie. Różnie będzie z regularnością, ale zrobię wszystko co w mojej maminej mocy żebyście wiedzieli co u nas.

Pozdrawiamy!

Komentarze

  Buzi buzi i czekam z niecierpliwością.. Zwłaszcza na te koty 🙂 bo wiesz, ze ja kociara jestem :-)))))

  haha to ja mogę moim kotom trzasnąć fotki, mam ich na…pęczki;)

  Nie pozostaje mi nic innego jak napisać – jestem zaszczycona i cieszę się, że będę mogła Was czytać;-) Buziaki Dziewczyny!

  Przede wszystkim brak czasu. Niestety teraz nie mam jak prowadzić regularnego bloga( min. 2 wpisy w tygodniu). Nie chciałam go tez zamykać, bo chce zeby Lila miała pamiątkę. We wpisach nie pojawiał sie tata. Chce zeby teraz uczestniczył czynnie w powstawaniu tego bloga (wiem, ze to przeczytasz i sie przystosujesz;).

  ojoj, a juz sie wystraszylam, ze porzuciliscie blogowanie, co za ulga! buziaki i Paprochy czekają na nowe wpisy 🙂

  Czuję się wyróżniona;) bardzo się cieszę, że będę mogła do Was zaglądać! i czekam na jakieś fotki ze spotkania Lili z Szymkiem:) buziaki ogromniaste:)

  I powinnaś! Ok 15 osób kopnął ten zaszczyt. Focisze już są! Zapraszam!

  O ja Cię ! Ale mi miło niesamowicie, że taki zaszczyt spotkał i moją skromną osobę:) a już się o Was martwiłam :))) ( w sumie o siebie też, że już nie mogę tu włazić bezceremonialnie)

  jeju.. chyba nie znam żadnego bloga, na którym pojęcie hejterstwa byłoby obce :/ co za ludzie.

  buziak!

  Bardzo sie cieszymy:) Postaramy sie tez wiecej komentowac – cóż, ciezko nam to zazwyczaj wychodzi, głównie z powodu, zr blogi zazwyczaj przeglądamy w czasie dozywiania się;)
  pozdrawiamy,
  ola z zosią

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

SMARTPARENTING - nebule.pl dla rodziców, którzy chcą wiedzieć więcej

%d bloggers like this: