fbpx
Blog parentingowy dla rodziców, którzy chcą wiedzieć więcej
Uncategorized

Nieczynne z powodu, że zamknięte

Skoro to czytasz tzn, że kopnął Cię zaszczyt podglądania dalszych perypetii Ani i Lili. Z wielu powodów dostęp do niego mają teraz tylko najbliższe osoby. Dzięki temu pojawi się więcej bohaterów. 
Tematyka będzie o wiele luźniejsza, tak samo fotki. Obiecuję, że nie będę odrzucać tych z kotami pod łóżkiem i skapetami w kącie. Różnie będzie z regularnością, ale zrobię wszystko co w mojej maminej mocy żebyście wiedzieli co u nas.
Pozdrawiamy!

Ten wpis ma 17 komentarzy

 1. salomea

  Co było powodem takiej a nie innej decyzji?!

  • An.

   Przede wszystkim brak czasu. Niestety teraz nie mam jak prowadzić regularnego bloga( min. 2 wpisy w tygodniu). Nie chciałam go tez zamykać, bo chce zeby Lila miała pamiątkę. We wpisach nie pojawiał sie tata. Chce zeby teraz uczestniczył czynnie w powstawaniu tego bloga (wiem, ze to przeczytasz i sie przystosujesz;).

  • An.

   Aha, no i pomogli mi podjąć te decyzje moi hejterzy

  • salomea

   No właśnie… hejterzy. Ja na razie takowych nie doświadczyłam, ponieważ staram się specjalnie nie rozpowszechniać bloga (niewidoczny w wyszukiwarce itd), ale jakby tylko ktoś się pojawił, to od razu zrobiłabym to samo!

 2. Milowe Wzgórze

  Buzi buzi i czekam z niecierpliwością.. Zwłaszcza na te koty 🙂 bo wiesz, ze ja kociara jestem :-)))))

 3. dookola nas H.G.K.

  Nie pozostaje mi nic innego jak napisać – jestem zaszczycona i cieszę się, że będę mogła Was czytać;-) Buziaki Dziewczyny!

 4. Anonymous

  ojoj, a juz sie wystraszylam, ze porzuciliscie blogowanie, co za ulga! buziaki i Paprochy czekają na nowe wpisy 🙂

 5. olga i okolice

  lucky me ;D
  Lila już zaklepana to teraz czekam na jakąś kotkę rasy podłóżkowej dla mojego Leona, choć on kastrat ;D

 6. mo wie

  Czuję się wyróżniona;) bardzo się cieszę, że będę mogła do Was zaglądać! i czekam na jakieś fotki ze spotkania Lili z Szymkiem:) buziaki ogromniaste:)

  • An.

   I powinnaś! Ok 15 osób kopnął ten zaszczyt. Focisze już są! Zapraszam!

 7. -klara

  O ja Cię ! Ale mi miło niesamowicie, że taki zaszczyt spotkał i moją skromną osobę:) a już się o Was martwiłam :))) ( w sumie o siebie też, że już nie mogę tu włazić bezceremonialnie)

  jeju.. chyba nie znam żadnego bloga, na którym pojęcie hejterstwa byłoby obce :/ co za ludzie.

  buziak!

 8. alex ka.

  Bardzo sie cieszymy:) Postaramy sie tez wiecej komentowac – cóż, ciezko nam to zazwyczaj wychodzi, głównie z powodu, zr blogi zazwyczaj przeglądamy w czasie dozywiania się;)
  pozdrawiamy,
  ola z zosią

Leave a Reply

%d bloggers like this: