fbpx
Blog parentingowy dla rodziców, którzy chcą wiedzieć więcej
prezenty

Prezenty na Dzień Babci i Dziadka, które Dziadkowie zapamiętają na długo

Prezenty na Dzień Babci i Dziadka muszą być wyjątkowe. Bardzo lubimy obdarowywać dziadków właśnie takimi podarunkami, które zostaną w ich sercach na długo. Pokażę Wam, co w tym roku przygotowaliśmy naszym najbliższym.

Przy każdej możliwej okazji staram się robić moim dzieciom zdjęcia z dziadkami. Niestety tak się stało, że ja sama nie mam ani jednego zdjęcia z moimi. Bardzo tego żałuję, ale kiedyś były zupełnie inne czasy. Teraz staram się sięgać po aparat, przy każdej możliwej okazji. Mamy ich już sporo i postanowiłam, że na Dzień Babci i Dziadka stworzę fotoksiążkę.

Dziadkowie też lubią oglądać zdjęcia wnuków, więc wszyscy będą szczęśliwi. Przy samym wybieraniu fotek mieliśmy niezły ubaw. Już drugi raz skorzystałam z Printu, które Wam polecam. Jeżeli zamówicie i opłacicie fotoksiążki do 14.01 to macie gwarancję dostarczenia książki przed Dniem Babci i Dziadka. A jeżeli klikniecie ten LINK to dostaniecie ode mnie zniżkę 40 zł na fotoksiążkę.

Jak co roku robimy również ręcznie drobiazgi. W tym roku zrobiliśmy podkładki pod kubek i breloki.

Prezenty na Dzień Babci i Dziadka

Podkładka z pomponików kreatywnych. Kupiłam je TUTAJ

Drugą podkładkę Lila zrobiła z koralików PYSSLA z Ikei (po zaprasowaniu).

A babciom zrobiłyśmy breloki do kluczy ze zdjęciami i napisami. Zdjęcie wydrukowałam w pomniejszeniu, dołożyłam cekiny i zalaminowałam. Kilka minut pracy, a fajny efekt. Literki koraliki TUTAJ

Prezenty na Dzień Babci i Dziadka nie muszą być drogie żeby wywołać uśmiech u obdarowanych.

Breloki z karbinkami są z Tigera (3 zł).

W ubiegłych latach robiliśmy inne ciekawe rzeczy jak np. świeczki z rysunkiem. TUTAJ znajdziecie instrukcję, jak ją zrobić.

A poniżej kubki z własnoręcznymi napisami, które można myć w zmywarce.

To nasze prezenty na Dzień Babci i Dziadka – mam nadzieję, że spodobają się obdarowanym. My mieliśmy mnóstwo frajdy przy ich robieniu. Dajcie znać, co Wy planujecie dać swoim bliskim.

Ten wpis ma 7 komentarzy

 1. Nari

  U nas kalendarz że zdjęciami. A od nas pierniczki. Tzn od wnusi. Wiem, że już po świętach ale jedni dziadkowie są daleko, a tak by chcieli skosztować pierniczki które wnusia robiła, a druga babcia co blisko pytała się czy jeszcze mamy bo jej bardzo smakowały. Więc niech mają ☺️

  • admin

   Kalendarz to super pomysł – w tamtym roku robiliśmy 🙂 a masz link do przepisu na pierniki?

 2. Mmaja

  ehhh, ten wpis był już w zeszłym roku, z tymi samymi pomysłami i zdj :/
  U nas rządzi fotokslendarz i laurka -wycinanka 🙂

 3. Ania

  My od kilku lat co roku robimy dla mojej babci kalendarz, kiedyś ze zdjęciami wnuków teraz już tylko prawnuków ( których ma 7 w wieku 4 lata do 9 miesięcy ). W tym roku jeszcze wymyśliłam, żeby odbić farbkami ich rączki i zamówię poduszkę z tymi odbitymi rączkami. ( Na dzień taty zamawiałam kubek z rysunkiem córeczki i odbitą rączką maluszka fajnie to wyszło). Dla moich rodziców, czyli dziadków zrobimy breloczki z shrinky dink, też z odbitymi rączkami i jakimś rysunkiem córeczki ( coś takiego https://pl.pinterest.com/pin/97742254397503073/). Jak zdążę to mam jeszcze pomysł, żeby na drewnianych kostkach ( mam kilka takich o boku 6×6) zrobić zdjęcia dzieci metodą transferu. Moi rodzice mają 3 wnuków więc po 3 takie kostki. Każda kostka z zdjęciami jednego dziecka. Najważniejsze i tak jest przedstawienie w przedszkolu dla babci i dziadka:) A od maluszka słodki uśmiech:)

 4. Marta

  Już zazdroszczę babci i dziadkowi, sama bym takie prezenty własnoręczne zgarnęła, już dawno takich nie dostałam 🙁

 5. Monika

  Ja kupiłam pisaki do tkanin (6 kolorów ok 10 zł) i chcę albo kupić biały t-shirt i synek coś narysuje albo kupię płócienna torbę na zakupy i na niej będzie rysunek.

Leave a Reply

%d bloggers like this: