fbpx

Prezenty na Dzień Dziecka

 • ZABAWKI
 • 2  min. czytania
 •  komentarze [10]

Jak tam Wasze przygotowania do tego dnia? My już prezencik dla Lilki mamy i w niedzielę wybieramy się na piknik ze znajomymi. Jeżeli jeszcze nic nie zaplanowaliście polecam odwiedzenie TK Maxx. Jak już pisałam wcześniej Dzień Dziecka w TK Maxx można tam znaleźć świetne prezenty na Dzień Dziecka i nie tylko.

Oprócz działu dziecięcego z zabawkami i ubraniami zawsze odwiedzam dział „Home” oraz dział drogeryjny. Mój mąż również jest maniakiem zakupów w tym sklepie. Ciągle sobie coś tam kupuje, a to wagę do bagażu, a to case na telefon. Do tego jako typowy członek ludu zbieracko-łowieckiego ma zawsze satysfakcję, że coś upolował:) 

Pokażę Wam nasze zdobycze, które mamy z TK Maxx  

  A tu propozycje już ze sklepu:

Komentarze

  Ja się w TK Maxie nie mogę odnaleźć. Kupiłam tam w życiu może ze 3 rzeczy, ale coś w tym jest- moje koleżanki wyławiają stamtąd niezłe skarby 🙂

  Wasze łupy niezłe, ale te pokazane sklepowe to szczerze – szału nie ma;-) Mój Tomek wiecznie coś sobie tam kupuje. Głównie spodnie, koszulki, koszule, tshirty. Dla siebie jeżeli chodzi o ubrania znalazłam kilka rzeczy, większość zakupów w tkmaxx to z działu home mamy no i dla Mikołaja. Byłąm wczoraj u nas, lipa pod każdym względem;/ w sobotę widziałam crocsy nasze tylko rozmiar 26 za 50 zł!

  Ja jestem łowca promocji i jak było promo w mivo to wzielam crocsy 24:) na pozniej

  ja się boję, bo nie mam pojęcia co będzie za rok, w sensie jaki rozmiar będzie nosił Mikołaj, a promo były, są i będą;-)

  Czy można prosić o podanie firm-producentów zabawek, zwłaszcza chodzi mi o gąsienicę, dwuczęściowe klocki/układankę ze zwierzątkami i alfabet – dziękuję:)!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

SMARTPARENTING - nebule.pl dla rodziców, którzy chcą wiedzieć więcej