fbpx
Blog parentingowy dla rodziców, którzy chcą wiedzieć więcej
Uncategorized

Prezenty na Dzień Dziecka

Jak tam Wasze przygotowania do tego dnia? My już prezencik dla Lilki mamy i w niedzielę wybieramy się na piknik ze znajomymi.
 
Jeżeli jeszcze nic nie zaplanowaliście polecam odwiedzenie TK Maxx. Jak już pisałam wcześniej tu można tam znaleźć świetne prezenty na Dzień Dziecka i nie tylko. Oprócz działu dziecięcego z zabawkami i ubraniami zawsze odwiedzam dział „Home” oraz dział drogeryjny. Mój mąż również jest maniakiem zakupów w tym sklepie. Ciągle sobie coś tam kupuje, a to wagę do bagażu, a to case na telefon. Do tego jako typowy członek ludu zbieracko-łowieckiego ma zawsze satysfakcję, że coś upolował:)
 
Pokażę Wam nasze zdobycze, które mamy z TK Maxx
 
 

 
 

 
 
A tu propozycje już ze sklepu:

 

 

Ten wpis ma 10 komentarzy

 1. pinezki

  Ja się w TK Maxie nie mogę odnaleźć. Kupiłam tam w życiu może ze 3 rzeczy, ale coś w tym jest- moje koleżanki wyławiają stamtąd niezłe skarby 🙂

  • Ania

   Ja mam to samo. Jedynie w Berlinie czasem uda mi sięcoś upolować 🙂

 2. dookola nas H.G.K.

  Wasze łupy niezłe, ale te pokazane sklepowe to szczerze – szału nie ma;-) Mój Tomek wiecznie coś sobie tam kupuje. Głównie spodnie, koszulki, koszule, tshirty. Dla siebie jeżeli chodzi o ubrania znalazłam kilka rzeczy, większość zakupów w tkmaxx to z działu home mamy no i dla Mikołaja. Byłąm wczoraj u nas, lipa pod każdym względem;/ w sobotę widziałam crocsy nasze tylko rozmiar 26 za 50 zł!

  • An.

   Ja jestem łowca promocji i jak było promo w mivo to wzielam crocsy 24:) na pozniej

  • dookola nas H.G.K.

   ja się boję, bo nie mam pojęcia co będzie za rok, w sensie jaki rozmiar będzie nosił Mikołaj, a promo były, są i będą;-)

  • An.

   Ja kupiłam z myślą o basenie:)

 3. ilonas

  Pozytywka jest the best i nie ma znaczenia jaka melodie zapoda 🙂

  • An.

   Ja juz nawet nie zwracam uwagi na to, że gra Jingle Bells;)

 4. BebeandCompany

  same cudności

 5. Marta

  Czy można prosić o podanie firm-producentów zabawek, zwłaszcza chodzi mi o gąsienicę, dwuczęściowe klocki/układankę ze zwierzątkami i alfabet – dziękuję:)!

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: