fbpx
Blog parentingowy dla rodziców, którzy chcą wiedzieć więcej
Uncategorized

Sezon

Sezon piknikowo-kocykowy uważamy za rozpoczęty:)

Ten wpis ma 7 komentarzy

 1. dookola nas H.G.K.

  Jejqu, cudności wszystkie, fajnie ogląda się takie zdjęcia!! Bracia już pokazują pazurki;-) Lilka taka pannica, Mila taka dystyngowany w tym kapeluszu, wyćmochać od ciotki!! Jeszcze z Wami kiedyś tak na kocu się powylegujemy 😀 Jak tam Chodakowska? Z daleka widać efekty!!

  • An.

   Serdecznie zapraszamy na wspólne kocykowanie:) lili pannica waży 8200 i wstaje juz na nóżki. Robie sklapel 3 razy w tyg i pokusilam sie tez o jej nowa płytę. Po tym treningu 4 dni dochodzilam do siebie, ale sie nie poddaje:) dziś znów włacze total fitness. A jeżeli chodzi o efekty to widać je nawet z bliska, tylko wagowo nic nie rusza. A jak u Ciebie?
   Pozdrowienia

  • dookola nas H.G.K.

   Mój drobniak waży 7700, ale lekarz twierdzi, że waga prawidłową. Lilce gratuluje wyczynów!! To się ostro zabralaś do roboty, no, ale czerwiec blisko:-) u mnie aktualnie stóp z ćwiczeniami, spacery mnie eksploatują na maksa i dzieki tym spacerom wróciłam do swojej wagi, muszę jednak popracować nad brzuchem, ale mam jeszcze chwilę do wrześniowego rozbierania 🙂

  • Milowe Wzgórze

   Hania, przyjeżdżają:)

 2. ilonas

  jak tam wesoło musiało być, zazdrocha normalnie 🙂
  a jakie kolorowe to wszystko sezon otwarty jak nic- wiec czas na jakieś wakacje… zapraszamy do nas 🙂

 3. Milowe Wzgórze

  A ram zam zam zam…. A ram zam zam zam… Króluje u nas teraz non stop:-)

 4. mo wie

  To się nazywa piknik:) Lili jak kwiatek, reszta ferajny też super:) A Ty Moja Droga po prostu jak łania, tylko smuklejsza:) Cud miód:)

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: