fbpx
Blog parentingowy dla rodziców, którzy chcą wiedzieć więcej
Dla mamy

Smaczny targ

W sobotę byliśmy na Saskiej Kępie na Smacznym Targu. Jest to nowa inicjatywa stworzona również przez mieszkańców. Na targu było można dobrze zjeść (z 10 przyczep ze street food), napić się czegoś pysznego (miętowa lemoniada),zrobić eko zakupy, a i dzieci miały szereg atrakcji dla siebie.

 W ubiegły weekend organizatorzy stworzyli dla dzieci wioskę indiańską. Były wigwamy, malowanie twarzy  i inne wspaniałe atrakcje. 

A już w najbliższą sobotę na Smacznym Targu będzie dzień francuski. Dzieci będą mogły zagrać w prawdziwe francuskie bule. 

Po spędzeniu kilku godzin na Saskiej mogę stwierdzić, że jest to świetny sposób na spędzenie leniwego, sobotniego dnia w gronie rodziny i przyjaciół. 

A w Waszych miastach są takie imprezy?

Więcej o Smacznym Targu można się dowiedzieć tu

Ten wpis ma 10 komentarzy

 1. monislawa

  świetne!!W naszym mieście w Wielkopolsce nie dzieje się za wiele, tzn. nic się nie dzieje…już nawet sama myślałam o zorganizowaniu czegoś dla dzieci, myśl zakiełkowała-może kiedyś coś z tego wyrośnie:):):)

 2. jej cały świat

  Nie ma niestety 🙁 inicjatywa wspaniała!

 3. Anna Hapen-Mrozińska

  szkoda, że u nas nie ma 🙁

 4. mo wie

  Zazdroszczę takich imprez! A gra w bule kojarzy mi się z książkowym Mikołajkiem:)

 5. BebeandCompany

  nowa świetna inicjatywa 🙂

 6. Anonymous

  W Poznaniu przy starym browarze,są jakieś śniadania w weekendy,wlasnie podobnej inicjatywy. Teraz sie wybieramy moze parowkowa Maryśka skosztuje cos wiecej niż w domu. Mila ślicznie wygląda w sukience 🙂

 7. Anonymous

  Oszz poprawiacz w telefonie… Lila!

 8. Anonymous

  W Sopocie zapraszamy na Śniadania na Trawie 🙂 Super sprawa

 9. Anonymous

  W Poznaniu jest targ śniadaniowy: w soboty w parku przy arenie (mamy blisko) w niedzielę w parku sołackim. Czas tam mija przyjemnie ale stwierdzam niestety, ze pieniądze uciekają w niesamowitych ilościach. Lepiej przyjść nie za głodnym 😉 Ewa

 10. Anonymous

  Nie wiem, jak w innych miastach, ale w Warszawie jest tego mnóstwo. My chodzimy na Targ Śniadaniowy na Żoliborzu, bo mamy blisko 🙂

Leave a Reply

%d bloggers like this: