fbpx

Warszawa dzieciom + teatry w całej Polsce

  • MIASTA
  • 2  min. czytania
  •  komentarze [2]

Dziś zaprezentuję nasze wybory w trochę inny sposób niż dotychczasowe. W ten weekend oraz w najbliższym tygodniu odbędą się naprawdę ekscytujące wydarzenia.

IMG_3433
IMG_3431 (1)

Kolonia Ochota & Skwer Sue Ryder

w parku na Starej Ochocie znajdują się dwa świetne place zabaw. Jeden jest dedykowany dzieciom młodszym, a drugi jest dla starszaków. Można często nas tam spotkać, bo mamy niedaleko.

Obok parku jest umiejscowiona urocza kawiarnia – Kolonia Ochota, która otwarta jest tylko od wiosny do jesieni. Świetnym rozwiązaniem jest plac zabaw  przy tarasie. Można napić się kawy i mieć oko na dzieci.

IMG_3432

Szykuje się kilka ciekawych wydarzeń – nie tylko w Warszawie

Bilety do teatru za 250 groszy

z okazji 250 – lecia teatru publicznego w Polsce będzie można kupić (osobiście  w kasach od 11 maja) bilety na sztuki teatralne, które odbędą się 23 maja. Uważam, że jest to świetny pomysł na promocję kultury. Obawiam się tylko kolejek przy kasach:)

250groszy_jeszcze

Oki Doki – pokazy filmów dla rodziców i dzieci+plac zabaw i warsztaty

wydarzenie będzie trwało od 8 do 17 maja w 3 miastach:Warszawa, Wrocław, Bydgoszcz. My się wybieramy na niedzielny plac zabaw. Warsztaty dla dzieci są bezpłatne, ale trzeba się zapisać tutaj

okidoki-cover-plac-zabaw-300x113

Warszawskie Targi Książki 2015

świetne wydarzenie dla miłośników książek. Jak zwykle wszystkie polskie wydawnictwa dedykowane dzieciom przygotowały coś extra! Wydawnictwo Dwie siostry zaprosiło autorkę kultowej już Ulicy Czereśniowej. Przewidziane są warsztaty, spotkania autorskie. W

ludki_gotow

Piknik naukowy Polskiego Radia i Centrum Nauki Kopernik

dla trochę starszych dzieci niesamowite wydarzenie. Już jutro wszyscy miłośnicy nauki i eksperymentów zbiorą się na dorocznym pikniku. Serdecznie polecam.

csm_PIKNIK_2015_560_01_2bedddc566

No i jak? Wybieracie się gdzieś?

Komentarze

    Wybieramy się na piknik naukowy 🙂 i pewnie odwiedzimy któraś z polecanych przez Ciebie restauracji 🙂

    W kategorii kulturalnej, polecam teatr małego widza w Warszawie! I Wpadnijcie koniecznie do nowej żoli-klubo knajpki dla dzieci “Kółko i krzyżyk”. Bardzo fajnie zorganizowane miejsce. Są świetne zabawki i książeczki (i sklepik), zdrowe koktajle, ciekawe zajęcia i dobra kawa 😛

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

SMARTPARENTING - nebule.pl dla rodziców, którzy chcą wiedzieć więcej

Bądź z nami na bieżąco
Dołącz do nas na Facebooku
NEBULE NA FACEBOOKU
Możesz zrezygnować w każdej chwili :)
close-link