Blog parentingowy dla rodziców, którzy chcą wiedzieć więcej
Montessori

Prace domowe

Pogoda nie sprzyja podwórkowym harcom, a my nie zamierzamy się nudzić w domu. Dziś robiłyśmy nasz pierwszy art prodżekt;) Lili się podobało, mi też. Co nam było potrzebne? Farby, taśma i worek strunowy.
Myślę, że Lili już niedużo brakuje do Jacksona Pollocka.

 

 

 

 

 

 

 

Ten wpis ma 11 komentarzy

 1. dookola nas H.G.K.

  Jejqu, Ania i to się tak obeszło bez większych szkód Lila tak grzecznie siedziała i czekała na prezentację?! Mój Miko zeżarłby na bank farby, a jakbym nie dała to by pewnie skończyło się fochem na całego;-) Wczoraj razem robiliśmy ciasteczka, co tam się działo!!! buziaki;**

  • An.

   Hahaha, nie wiem czy to widac, ale farba jest w środku worka. Wiec luzik:) ciastek jeszcze nie odważyłam sie z nia robic;)

 2. Matylda

  To chyba same początki malowania, bo Lila jeszcze czyściutka 😉 Przypuszczam ,że później ta piękna czarna koszulka nie wyglądała już tak nieskazitelnie ;-)) Ściskamy ciepło!

 3. EVA

  cudowne zdjęcia! Mój Synek również jest na etapie twórczości artystycznej 🙂

  Pozdrawiam!

  http://www.eva-style.blogspot.com

 4. mama84

  Super pomysł:) Musimy z Wiktorkiem wypróbować:)

 5. Natalie

  Kupujemy pomysł. 🙂

 6. iza012

  Świetny pomysł, podkradnę 🙂

 7. ewelka

  No właśnie teraz zajarzyłam, że farba jest w środku worka hahaha 😀 a najpierw się zastanawiałam, co ta Lilka taka czysta 😀 bo mój Kuba po dzisiejszym malowaniu od razu pod prysznic, ale zabawa była przednia 😀

 8. Honorata

  Ja zrobiłam z innym „wkładem”- pasty do zębów różnych kolorów, musztarda, ketchup itp. i… nie podziałało, choć było kolorowe 🙁 Syn miał wtedy niecałe 12m-cy, może teraz by „załapał”…?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *