fbpx

Prace domowe

 • ZABAWKI
 • 2  min. czytania
 •  komentarze [11]

Pogoda nie sprzyja podwórkowym harcom, a my nie zamierzamy się nudzić w domu. Dziś robiłyśmy nasz pierwszy art prodżekt;) Lili się podobało, mi też. Co nam było potrzebne? Farby, taśma i worek strunowy.Myślę, że Lili już niedużo brakuje do Jacksona Pollocka.

Myślę, że Lili już niedużo brakuje do Jacksona Pollocka.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentarze

  Jejqu, Ania i to się tak obeszło bez większych szkód Lila tak grzecznie siedziała i czekała na prezentację?! Mój Miko zeżarłby na bank farby, a jakbym nie dała to by pewnie skończyło się fochem na całego;-) Wczoraj razem robiliśmy ciasteczka, co tam się działo!!! buziaki;**

  Hahaha, nie wiem czy to widac, ale farba jest w środku worka. Wiec luzik:) ciastek jeszcze nie odważyłam sie z nia robic;)

  To chyba same początki malowania, bo Lila jeszcze czyściutka 😉 Przypuszczam ,że później ta piękna czarna koszulka nie wyglądała już tak nieskazitelnie ;-)) Ściskamy ciepło!

  cudowne zdjęcia! Mój Synek również jest na etapie twórczości artystycznej 🙂

  No właśnie teraz zajarzyłam, że farba jest w środku worka hahaha 😀 a najpierw się zastanawiałam, co ta Lilka taka czysta 😀 bo mój Kuba po dzisiejszym malowaniu od razu pod prysznic, ale zabawa była przednia 😀

  Ja zrobiłam z innym “wkładem”- pasty do zębów różnych kolorów, musztarda, ketchup itp. i… nie podziałało, choć było kolorowe 🙁 Syn miał wtedy niecałe 12m-cy, może teraz by “załapał”…?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

SMARTPARENTING - nebule.pl dla rodziców, którzy chcą wiedzieć więcej

Bądź z nami na bieżąco
Dołącz do nas na Facebooku
NEBULE NA FACEBOOKU
Możesz zrezygnować w każdej chwili :)
close-link