fbpx

Najlepszy prezent na Dzień Babci i Dziadka

Jest jeden prezent na Dzień Babci i Dziadka, który zawsze cieszy. Szczególnie teraz, kiedy rzadziej widujemy się z rodziną, inaczej patrzymy na podarunki dla bliskich. Nie kupujemy przypadkowych rzeczy – tylko przemyślane i spersonalizowane.

Minęło już prawie pół roku odkąd nasze dzieci widziały swoją Babcię i Dziadka z Podkarpacia. Łączymy się na Skype, rozmawiamy przez telefon, ale to nie to samo. Dlatego wiem, że ten prezent będzie IDEALNY.

Dziadkowie uwielbiają patrzeć na uśmiechnięte buzie wnuków i wnuczek, więc będą mieli więcej okazji.

Myślę, że w tym roku najlepsze prezenty to fotoprezenty.

Bo tyle ciepła jest w uśmiechu dziecka, nie ma nawet w najcieplejszych kapciach. A do tego każdy może sam sobie je bez wysiłku zrobić w domu.

Pokażę Wam jakie cuda stworzyliśmy dla Dziadków w okazji ich święta.

Ogromną radość sprawiło mi robienie fotoprezentów, bo wykorzystałam zdjęcia, które od dawna zalegały na moim pulpicie komputera. Obsługa kreatora na Colorland.pl jest banalnie prosta i zrobiłam to bardzo szybko. Myślę, że starsze wnuki zrobią foto prezenty całkowicie samodzielnie.

Fotokalendarz

To świetne połączenie funkcjonalnego prezentu naładowanego emocjami. Wystarczy rano wstać, zerknąć na uśmiechniętych wnuków i poziom słodyczy we krwi bezpiecznie się podniesie.

Nasz kalendarz jest w formacie A3 – dzięki temu przy każdej dacie można zapisać ważne wizyty czy rodzinne święta.

Możecie wybierać wśród różnych szablonów.

Mam też dla Was rabat na taki piękny Fotokalendarz i z moim rabatem NEBULEA3 kosztuje 25 zł! (za taką jakość i wykonanie to naprawdę mało) – kod działa do 22.01

Dzień Babci i Dziadka wypadają 21 i 22.01, także zamówcie nie później niż 17.01, aby mógł dojść na czas.

kalendarz dla babci i dziadka
kalendarz dla dziadków
kalendarz dla babci

Memorki – czyli pudełko ze wspomnieniami

Jaki to jest świetny pomysł na kreatywne wywołanie zdjęć – wybieracie 25 zdjęć – możecie dodać daty, autorskie podpisy, a do tego zamówić zestaw do powieszenia/postawienia.

Fotki są kwadratowe na grubym retro papierze – wyglądają genialnie. Możecie je przyczepić za pomocą klamerek lub postawić na drewnianych podstawkach (cena jest bardzo atrakcyjna, bo 25 zdjęć kosztuje 39 zł z gadżetami z moim kodem NEBULEMEM). Memorki – kod ważny do 22.01

Myślę, że wywołam jeszcze jedną serię Memorków do nas do domu.

prezent dla babci memorki
memorki dla dziadków

Fotoramka ClickPic

Wywołałam jeszcze Babci jedno z naszych ulubionych zdjęć. W ramce uśmiech dzieci wygląda jeszcze piękniej. Do ramki dołączony jest też zestaw do mocowania na rzepy – nie wiem czy już korzystaliście z takich rozwiązań, ale jest świetne, bo nie trzeba robić dziury w ścianie.

fotoramka clic pic
zdjęcie w ramce

Fotokubki

Piękne kubki to idealny prezent na Dzień Babci i Dziadka. Do kawy w takim słodkim kubku nie trzeba będzie już dodać cukru. Więc można powiedzieć, że to profilaktyka cukrzycy;) A tak serio – wydruk jest bardzo dobrej jakości. Można je myć w zmywarce – a do tego na stronie Colorland.pl macie chyba z 50 wzorów na różne okazje.

fotokubek
fotokubek dziadek
fotokubek z wnukami

A jeśli Wasze dzieci są już na tyle duże, by pomóc przy edycji fotoprezentów – możecie wykorzystać ich kreatywność i mogą stworzyć dla babci i dziadka Lapbook!

Sami powiedzcie, czy fotoprezenty, to nie są najlepsze prezenty na Dzień Babci i Dziadka? Budzą wspomnienia i przypominają, że ktoś o kimś ciepło myśli. Takie prezenty budzące emocje Wam doradzam 🙂

EDIT: Parę osób poprosiło wczoraj też o KOD na Fotoksiążkę – Colorland się sprawił i voila: Zamów minimum 32 strony (koniecznie format A4), wpisz mój kod rabatowy, a otrzymasz 30% zniżki! KOD to NEBULEKSIAZKA – i ważny jest do 22.01

*wpis powstał w ramach współpracy z Colorland.pl = Doradcą ds. Prezentów

Komentarze

  Takie personalizowane prezenty chyba najbardziej zawsze cieszą. Ja jedyne co mogę dziatkom zapalić to świeczkę 🙂

  Ani, czy ten kod na pewno działa? Mam ponad 32 strony, jednak po wprowadzeniu kodu efektów brak 🙁

  Nie, wybrałam format 24×24. Czy kod działa przy zamówieniach tylko na fotoksiążkę A4?
  Pozdrawiam! I dziękuję za inspirację!

  Tak. Kod zostal ustawiony na najpopularniejszy format – A4. Dzięki. Zagadka rozwiązana:)

  Zawsze zamawiam na Colorland, a teraz dodatkowo mogłam skorzystać z Twojego kodu – super, dzięki! 🙂

  Pół dnia robiłam książkę i nie mogłam skorzystać z rabatu bo nie taki format, tak więc nie dziękuję. Tak by wiele kosztowało napisać na co dokładnie jest rabat?

  twój zarzut jest fair. Przykro nam i przepraszamy.
  Wzięło się to z faktu, że w pierwotnym wpisie w ogóle nie było kodu na książkę (promocja miała dotyczyć kalendarzy, memorków itp.) – natomiast na prośby czytelników, którzy pytali o fotoksiążkę napisaliśmy do Colorlandu – i byli tak mili, żeby się zgodzić też na solidną zniżkę na fotoksiążkę. Myśmy się nie dopatrzyli, że tam formatów do wyboru jest więcej – stąd nie wiedzieliśmy że to istotny szczegół.
  Lekcja przyjęta. Dopisaliśmy info o formacie we wpisie.

  A co myślicie o pakiecie na badania? Dziadków normalnie przy ich marnej emeryturce nie byłoby stac na takie pakiet z 12 badaniami mimo że teraz jest nawet z dodatkowym rabatem 15% w Diagnostyce. To byłby taki symbol, ze dajemy im voucher na badania bo najbardziej zależy nam na ich zdrowiu….Co myślicie?

  Czemu nie 🙂 Zawsze to coś innego niż ósma bombonierka od wnuków. Drogi ten pakiet i gdzie go można zrealizować w Gdańsku?

  Pakiety były w cenie z dodatkowym rabatem 15% na dzień babci i dziadka do końca stycznia. Ale z tego co widzę w esklepie Diagnostyki utrzymali dobra cene. Zerknij sobie. Pakiet dla kobiet z 331 na 175 zł za 12 badań. W punktach pobrań masz też szczegółową rozpiske, gdzie w Gdańsku można wykonać badania

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

SMARTPARENTING - nebule.pl dla rodziców, którzy chcą wiedzieć więcej

[instagram-feed num=4 cols=4 showheader=false showfollow=false showbutton=false]