fbpx

0ops – do it again

 • ZABAWKI
 • 2  min. czytania
 •  komentarze [14]

Do Polski niedawno weszła nowa marka, która z pewnością podbije rynek zabawek. Mowa o Oops – do it again. Oferta jest bardzo szeroka, skierowana do dzieci najmłodszych (od urodzenia do 4/5 lat). Ich produkty wyróżniają się bardzo spośród innych.

Przede wszystkim są kolorowe, ale barwy są stonowane. Materiały z jakich są wykonane są najwyższej jakości. Postaci, które są na zabawkach są przepiękne. Bardzo podoba mi się ich design. Zabawki dla najmniejszych dzieci w łagodny sposób stymulują zmysły i są idealne dla małych rączek.   U nas zamieszkał nowy lokator właśnie od Oops – do it again.

Przedstawiamy Wam kotka o wdzięcznym imieniu Jerry. Jerry pochodzi ze Szwajcarii i jest wykonany z drewna. Jest z nami od tygodnia, a nie ma dnia kiedy mógłby spokojnie poleżeć na półce.

 Lilka obecnie ma fazę wrażliwą na układanki. Dlatego też ta zabawka jest u nas obecnie na topie. Kotek jest wykonany z bardzo dobrej jakości drewna. Tak jak pisałam wyżej jest kolorowy, ale nasycenie  barw jest stonowane.  Elementy tej układanki świetnie pasują do rączek dziecka.

Klocki są trójwymiarowe i to zdecydowanie wyróżnia tę zabawkę od innych. Dziecko ma możliwość dotykowego różnicowania wysokości płaszczyzn. Pomaga również w nauce schematu ciała. Nie ogranicza do jednego wzorca. Można ułożyć go na kilka sposobów.

Wszystkie elementy pomalowane są farbą, która nie odpryskuje, co niestety bardzo często się zdarza przy użytkowaniu drewnianych zabawek. Jednym słowem bomba!

Już niedługo pojawią się nowości w Oops – do it again. Ja już Lilce wypatrzyłam 3 rzeczy;) I jak Wam się podobają?

Komentarze

  Zgadzam się! A wiesz co jest najlepsze? Zdjęcia absolutnie nie oddają uroku tej zabawki.

  ja natomiast chciałabym kupić puzzle piankowe matę z tej firmy i tak się zastanawiałam….. bardzo się cieszę, że o tych zabawkach napisałaś, bo zdanie Twoje i zdanie Lili bardzo się liczy…..:) Gosia

  Polka dostała na roczek klocki magnetyczne z Ooops (coś jak ta trzecia zabawka na zdjęciu). Bardzo mi się spodobały, a nie mogłam nigdzie namierzyć tej firmy. Coś mi mignęło, że mamissima ma też mieć w ofercie. A same klocki świetne, super wykonane, kolory cudne:)
  Karola

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

SMARTPARENTING - nebule.pl dla rodziców, którzy chcą wiedzieć więcej