fbpx

BibLILOteczka – Pierwsze urodziny prosiaczka

Dawno nic nie było o naszych książkach. Ciągle nam ich przybywa, a ja zapominam Wam o nich napisać. Dziś będzie o książce, która w naszej BibLILOteczce jest od dawna. Chciałam ją kupić Lilce na roczek, ale nakład się wyczerpał.

Kiedy kolejny dodruk pojawił się w księgarniach od razu ją kupiłam. Co lubię w tej książce? Ilustracje! Uważam, że są najpiękniejsze ze wszystkich jakie posiadamy w domu. Tekst jest prosty i ciekawy. Lila bardzo lubi czytać „Prośka”.

Teraz już proszę ją żeby mi sama opowiadała co widzi na obrazkach. A „Sto lat” zawsze razem głośno śpiewamy i dmuchamy świeczkę z Prosiakiem. Na drugie urodziny na pewno jej kupię drugą część tej książki „Drugie urodziny prosiaczka.  

Drugie urodziny prosiaczka – tekst i lustracje Aleksandra Woldańska – PłocińskaWydawnictwo Czerwony konik

Komentarze

    Mamy oby dwie – lubimy oby dwie – oby była trzecia :)))

    Cudo! Jestesmy na etapie kompletowania biblioteki na nowo :-). Wszystkie ksiazki zostaly w Pl- moze to i lepiej- i szukamy, zamawiamy, a najwiecej chyba radochy mam przy tym ja 🙂

    „Drugie urodziny…” tez udalo mi sie wypozyczyc w bibliotece. Bez wiekszego zainteresowania mojej pociechy. Na dodatek kilka osob wyrazilo swe nieprzychylne zdanie co do tej pozycji. Nie wiem dlaczego, gdyby nie cena sama bym ja sobie kupila, tak mi sie podoba. Szkoda mi pieniedzy na cos, czym sie moj synek w ogole nie interesowal (a dodam,ze ksiazki lubi). Moze sprobujemy za miesiac… na drugie urodziny:)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Pracujemy nad jeszcze piękniejszym nebule.pl jak wiecie - 2020 nie rozpieszcza:) dziękujemy za Waszą cierpliwość!

%d bloggers like this: