fbpx

Co jest 23 czerwca?

Czy wszyscy pamiętają co jest 23 czerwca? Dzień Taty! Więc dla wszystkich zapominalskich – dziś mam garść inspiracji prezentowych.

Większość sprawdzona przez Daniela, a reszta zapisana na liście małych marzeń. A do tego obiecuję nie będzie ani jednej pary skarpetek:)

To jak już wiecie co jest 23 czerwca – przechodzimy do konkretów:

co jest 23 czerwca? a no dzień taty - na obrazku inspiracje prezentowe

Prezenty na Dzień Taty – inspiracje

 1. Torba Kanken na wypady bliższe lub dalsze KLIK – same zagramaniczne określenia cisną się na usta – bo jak powiedzieć po polsku vintage? Albo old-school? Albo heavy-duty?
 2. Spodnie dresowe Zombie KLIK – na pierwszy rzut oka mogłoby się wydawać, że to kolejna najzwyklejsza para szarych dresów – ale się zdzwicie jaki ukrywa Twist…
 3. Butelka na wodę stalowa KLIK lub plastikowa KLIK – w duchu eko i dbania o planetę nie używając butelek jednorazowcych.
 4. Czapka z daszkiem KLIK – klasycznych czapek z daszkiem nigdy za wiele!
 5. Portfel KLIK – portfel na smyczy – tego jeszcze nie Daniel nie ćwiczył, ale na wakacje, upały i inne podobne klimaty – może to jest rozwiązanie.
 6. Termobutelka KLIK (utrzymuje też temperaturę zimnej wody) – dla każdego kawosza – producent obiecuje że utrzyma ciepło nawet do 12 godzin. Do tego pojemność tożsama z kawą na wynos, której wcale nie trzeba zabierać w jednorazowym kubku.
 7. Nerka KLIK – a kogo nie przekonuje portfel na smyczy to może starosłowiańska nerka:)
 8. Bezprzewodowe słuchawki kostne KLIK – świetne na rower czy do wieszania prania (Mamy i używamy). Daniel się z nimi nie rozstaje! Przez to że słychać i dźwięk ale i otoczenie idealne na plażę czy plac zabaw. Można nie spuszczając z oka (na ekran telefonu) mieć ciągłe baczenie na dzieciaki kąpiące się czy brykające.
 9. Paski KLIK – mówimy nie dla sztywniaków – znaczy sztywnych pasków:)
 10. Świetna książka Janiny Bąk “Statystycznie rzecz biorąc” KLIK
 11. Czytnik ebooków inkBOOK Prime HD KLIK – idealny dla każdego mola książkowego. Najważniejsze że skonfigurowany pod Legimi, Empik, Publio. A do niego eleganckie etui KLIK

To teraz jak już wiesz co jest 23 czerwca po jeszcze więcej inspiracji możesz zajrzeć też do wpisu Prezenty dla niego oraz co prawda świateczne ale uniwersalne Prezenty dla niej i dla niego

Komentarze

  czy ta butelka zmieści się do bocznej kieszeni kankena? kiedyś wspomniałaś o takiej na blogu ale nie potrafię odnaleźć:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

SMARTPARENTING - nebule.pl dla rodziców, którzy chcą wiedzieć więcej

Bądź z nami na bieżąco
Dołącz do nas na Facebooku
NEBULE NA FACEBOOKU
Możesz zrezygnować w każdej chwili :)
close-link