fbpx

Domek dla lalek – zabawa w naśladowanie

  • ZABAWKI
  • 3  min. czytania
  •  komentarze [0]

Domek dla lalek to moje niespełnione marzenie z dzieciństwa. Uwielbiałam się bawić lalkami z koleżankami z podwórka. Niestety nie miałam żadnego domku, ani wypasionych akcesoriów do niego. Ubranka szyłam ze starych skarpetek i frotek do włosów. Moja córka nie może w to uwierzyć, że kiedyś miało się tylko jedną lalkę.

Pokazywałam Wam kiedyś zdecydowanie mniejszy domek z rodziną małych figurek Djeco. Lila bardzo dużo się nim bawiła i zaczęła wspominać o czymś większym. Domek dla lalek to zdecydowanie zakup na kilka lat, więc zaczęłam się rozglądać za czymś sensownym. Tak trafiłam na ten domek do lalek Lori, które mamy już dość długo i świetnie się nam sprawują.

Wyjeżdżamy niedługo na wakacje, więc wymarzone prezenty na Dzień Dziecka daliśmy dzieciom już w tamtym tygodniu. Lila marzyła właśnie o nim – domek dla lalek, który pomieści wszystkie meble i ubranka już stoi na jej parapecie.

Ten domek jest dość duży, ale nie największy, bo nie mamy zbyt wiele miejsca w pokoju. Jest bardzo stabilny i porządnie wykonany. Ma otwierane drzwi wejściowe i zapalane światełko.

W jej domku mieszkają lalki Lori, które mają miękkie brzuszki i dzięki temu jest je łatwiej przebierać. Fajne jest to, że można wciąż dokupować nowe akcesoria lub stroje i wszystkie do siebie pasują.

Domek dla lalek ma dwa piętra i dach wyłożony sztuczną trawą. Ma nawet wyjście na samą górę po schodach. Uwielbiam  ukradkiem podpatrywać, jak bawi się lalkami – rozmawia z nimi i przenosi codzienne sytuacje na swoje zabawy.

Jeżeli szukacie domku dla lalek, to warto zwrócić uwagę na ten – jest wystarczający dla 5-latki i myślę, że posłuży tak do 8 lat.

Lalki, akcesoria i domek są dostępne TUTAJ

Mina Jula, jak czeka na wyjście Lili do przedszkola żeby mógł się pobawić jej domkiem (serio!!!)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

SMARTPARENTING - nebule.pl dla rodziców, którzy chcą wiedzieć więcej

Bądź z nami na bieżąco
Dołącz do nas na Facebooku
NEBULE NA FACEBOOKU
Możesz zrezygnować w każdej chwili :)
close-link