fbpx

Koniec Liliija…

  • DZIECKO
  • < 1  min. czytania
  •  komentarze [12]

…nadchodzi nowe

Moi drodzy, mój blog niedługo kończy 2 lata. Uznałam, że to dobry czas na zmiany. Myślę, że przez ten czas bardzo wiele się nauczyłam, zyskałam wspaniałych czytelników oraz poznałam ciekawych ludzi.

W najbliższym czasie Liliija będzie przeżywała ogromną transformację. W każdej chwili może zniknąć…

Jednak nie martwcie się! Z pomocą Olgi i Agaty powstaje właśnie coś nowego. Stare posty zostaną przeniesione na nową platformę i blog będzie miał nową nazwę:)

Trzymajcie kciuki żeby wszystko się udało i jeżeli nagle nie będziecie mogli wejść na bloga wpisujcie: www.nebule.pl

Tam będziemy! Dla Was:)

Może napiszę kilka słów o nazwie.

Co to są nebule?

Wg M.Montessori są to wrodzone zdolności, gotowość do opanowania nowych umiejętności. np. mowy, ruchu. Przykładowe nebule mowy są to zdolności do przyswajania każdego języka, z którymi się rodzimy.

Mam nadzieję, że właśnie takie będzie Nebule. Dzięki mojemu blogowi będziecie mogły się dowiedzieć wielu ciekawych rzeczy na temat rozwoju dziecka  i wychowania.

Nie zabraknie też wpisów na temat zabawek, książek itp. Jeżeli macie jakieś sugestie co do wyglądu, formy bloga napiszcie w komentarzach.

Nebule (mgławice) to też  najpiękniejsze zjawiska w kosmosie. Są to obłoki gazu i pyłu międzygwiazdowego lub bardzo rozległe otoczki gwiazd. 

Możecie też zaglądać na fp na Facebooku tu Będę Was informowała na bieżąco.

Komentarze

    O kurcze, to chyba telepatia. Wczoraj przeglądałam Twój blog od początku ii tak sobie pomyślałam- ciekawe kiedy założysz coś nowego? Albo nie daj Boże zamkniesz tego i nie wrócisz 🙁 😀 A tu proszę… super super, czekamy na nowe 🙂

    U nas też niedługo dwa lata i też noszę się z zamiarem zmian…tylko odwlekam to z miesiąca na miesiąc, może dzięki Tobie w końcu się za to wezmę 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

SMARTPARENTING - nebule.pl dla rodziców, którzy chcą wiedzieć więcej