fbpx

Książka idealna na wakacje

Za chwilę wakacje i liczne wyjazdy. Ja też powoli szykuję nas na letnie tematy. Dziś chciałabym Wam pokazać książkę, która idealnie się nadaje na wszystkie wypady.

„Czaple, kury i głuptaki” – Asia Gwis, wyd. Nasza Księgarnia

Dostępna TUTAJ

Są takie tematy, które interesują prawie wszystkie dzieci. W większości są to zwierzęta. Tak też jest u nas – wystarczy tylko wyjść na zewnątrz i już w głowach dzieci budzi się ciekawość. Przyznam, że sama odróżniam tylko kilka gatunków ptaków i brakuje mi tej wiedzy. Dlatego dziś chcę Wam pokazać bardzo ciekawą książkę, która przybliży Wam i Waszym dzieciom świat ptaków.

W książce znajdziecie mnóstwo informacji o różnych gatunkach ptaków. Wiedza podana jest w bardzo interesujący sposób, tak aby jeszcze mocniej wzbudzić ciekawość.

Ilustracje są przepiękne i przyciągają oko. Ilość detali powoduje wrażenie podglądania prawdziwych ptaków.

Autorka w sprytny sposób kieruję uwagę na detale – w książce są zagadki, łamigłówki i wyszukiwanki. Dzięki temu jeszcze więcej dzieci będą mogły zapamiętać.

U nas w domu niedawno była faza na pingwiny i w tej książce jest o nich sporo informacji.

Dzięki tej książce dowiecie się wielu ciekawych informacji na temat świata ptaków. Idealnie nadaje się na wakacje żeby móc się pobawić z dziećmi w ornitologów.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

SMARTPARENTING - nebule.pl dla rodziców, którzy chcą wiedzieć więcej

%d bloggers like this: