fbpx

Prace domowe

 • MONTESSORI
 • < 1  min. czytania
 •  komentarze [20]

Kolejna pomoc w naszym zbiorze. Tym razem do edukacji matematycznej. Karty z liczbami wykonałam na iPhonie w aplikacji Typic+

Jeżeli macie chęć skopiujcie ode mnie, pozwalam:) 

Komentarze

  Skopiujemy:) A kuleczki to tzw. dunie? Skąd? Pamiętam je z dzieciństwa;) Pozdrawiamy, piraci;)

  Monia, podobne, ale zupełnie płaskie. Kulki by się przemieszczały. Możecie najpierw nazbierać kamyczków, anpóźniej ich użyć.

  Lilka na prezydenta! Bosszzee do Mensy z nia! Aż mi wstyd bo ja to się dalej jaram jak mój B “papa” komuś powie! Chyba czas wziąć się za edukację 🙂

  widziałam na instagramie książkę Simons “Jeździec miedziany”, ja polecam tej autorki :Pieśń o poranku” – czytałam ją już dawno, ale nadal się złoszczę na główną bohaterkę. Pozdrawiam i miłego dnia!

  alexanderkowo.blogspot.com

  Spokojnie, przyjdzie czas i na takie zabawy. Z doświadczenia wiem, że jeśli nie dostarczyły dziecku tego czego to nie zainteresuje sie inna rzeczą. Tak samo jest z Lila. Jezeli w ciagu dnia nie zapewnie jej wizyty na placu zbaw gdzie moze sie wspinać, skakać, zjeżdżać to nie bedzie chciała pracowac z materiałem przy stoliku.
  Dzieki za mile słowa. Staramy sie, czasami cos sie sprawdza czasem nie, ale jednak Montessori i rodzicielstwo bliskosci daje nam pewne ramy, w którym sie poruszamy.
  Zagladalam wlasnie do Ciebie! Bede zaglądać:)

  o, szklane kulki. mój 3 letni brat kiedyś taką połkną i ledwo uszedł z życiem. nie boisz się?

  Super pomysł! A gdzie taką śliczną tackę znalazłaś? Uwielbiamy takie wzory w kwiatuszki!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

SMARTPARENTING - nebule.pl dla rodziców, którzy chcą wiedzieć więcej