fbpx

Świetna książka dla dzieci, z której dowiecie się wielu ciekawostek

Dziś chciałabym Wam pokazać nową książkę, która właśnie dziś ma swoją premierę. Jest bardzo ciekawa i zasługuje na osobny wpis. „W świecie małp” Asi Gwis właśnie trafiło na naszą półkę, a ja napiszę Wam o naszych wrażeniach.

Mam wrażenie, że atlasy i zbiorcze książki o zwierzętach nie są dla nas wystarczające. Specjalnie piszę „dla nas”, bo ja sama z tych książek wiele się uczę. Czytamy, przeglądamy, a na koniec mam tyle pytań, że sama muszę szukać informacji na ich temat. Tym razem trzymam w dłoni kompendium wiedzy o małpach dla dzieci.

W świecie małp”

jest książką przepięknie narysowaną, ciekawą i do tego bardzo wartościową. Ilustracje są bardzo realistyczne. Widać, że autorka starała się oddać wszystkie szczegóły.

W tej książce przeczytacie o wielu gatunkach małp, które do tej pory nie były mi znane. Moje dzieci też wcześniej nie miały pojęcia o ich istnieniu . Obejrzycie różne kolory sierści i dowiecie się wielu ciekawostek o ich życiu.

Książka jest formatu A4 i ma kartonowe strony, jest pięknie wydana. Na każdej z nich znajdziecie mnóstwo szczegółów i faktów o tych pięknych zwierzętach.

Jestem zauroczona tym wydaniem i bardzo je Wam polecam. A jeżeli Wasze dzieci uwielbiają te ssaki to tym bardziej Wam spodoba się ta pozycja.

Według mnie książka jest odpowiednia dla dzieci 3 lata plus

W świecie małp” Asia Gwis wydawnictwo Nasza księgarnia

Możecie ją kupić TUTAJ

A już za jakiś czas kolejna część z tej wspaniałej serii.

Jeżeli spodobał się Wam ten wpis to kliknijcie „lubię to” i udostępnijcie ten wpis znajomym – podziękują Wam.

Komentarze

    Ja jako osoba dorosła jestem fanką tej książki, a co dopiero dzieciaki! 🙂

    Obserwuje Twojego bloga i instagrama od dłuższego czasu 🙂 pokazujesz tu tyle świetnych książek, że już nie mogę się doczekać, aż mojemu miesięczniakowi będę mogła kupować i czytam takie cuda 😉 pozdrawiam!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

SMARTPARENTING - nebule.pl dla rodziców, którzy chcą wiedzieć więcej

%d bloggers like this: