fbpx

Węgierski plac zabaw w Warszawie – aktywne macierzyństwo

Dziś chciałabym Wam pokazać nowy plac zabaw w Warszawie. Jest absolutnie świetny! Został on w pełni sfinansowany przez Ambasadę Węgier. Takie place zabaw są właśnie bardzo charakterystyczne dla ich kraju. Zawsze drewniane, kolorowe, nawiązujące do ich kultury i folkloru. Jestem zakochana w tym miejscu i z pewnością będziemy tam wracać.

Plac zabaw jest przy Agrykoli. Jak go znaleźć? Kierujcie się na Atelier Amaro i tam zejdźcie uliczką na sam dół, do skrzyżowania. Po lewej stronie go zobaczycie. Jeżeli będziecie autem to możecie zaparkować przy Atelier Amaro (parking jest płatny).

Sami zobaczcie.

Aż trudno mi uwierzyć, że kiedyś byłam tak mało aktywna. Odkąd mam dzieci to nie mogę usiedzieć w miejscu. Ciągle bym gdzieś ich zabierała i pokazywała. Nigdy bym też się nie spodziewała, że będę non stop biegać w adidasach i takich ciuchach.

p.s. Chcę Wam też pokazać moje najwygodniejsze buty – Crocs LiteRide Uwielbiam je za lekkość, miękką podeszwę, materiałową górę. Chodzę w nich cały czas, czy to na plac zabaw, na zakupy, czy na spotkanie. Mają piankowe wkładki LiteRide, które są bardzo sprężyste i lekkie. Biegam w nich za dzieciakami i nie czuję ich na stopie.

Udało mi się załatwić też dla Was zniżkę na 15% (na nie przecenioną kolekcję), hasło: nebule2018, ważny do 20 kwietnia na stronie https://www.crocs.pl.

Komentarze

    Aniu, potwierdzam, te buty są mega! Kupiłam za Twoją namową ? Ale czy Ty też musiałaś wymieniać na rozmiar większe?

    O, cieszę się, że nie tylko ja jestem z nich zadowolona:) akurat ja nie musiałam, bo mam rozmiar tak „prawie” 39 i 38,5 są Ok. Ale mój mąż mi pozazdrościł LiteRide i zamówił. Niestety musiał wymienić na większe.

    Co do placu zabaw. Mieszkam z córkami niedaleko i spacerkiem przechodzilysmy obok w niedzielę i niestety muszę powiedzieć że się rozczarowałam. Ta knajpa przy wejściu na Agrykole rozstawila grill i cały smród i dym leciał na ten plac zabaw. I niestety to nas odstraszylo by chociaz wejsc i zobaczyc. W inne dni sprobujemy.

    a mozna tam zjeść w pobliżu cos dobrego? Możesz coś polecić? będziemy w teatrze syrena może zajdziemy na ten plac zabaw lub do łazienek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

SMARTPARENTING - nebule.pl dla rodziców, którzy chcą wiedzieć więcej

Bądź z nami na bieżąco
Dołącz do nas na Facebooku
NEBULE NA FACEBOOKU
Możesz zrezygnować w każdej chwili :)
close-link