fbpx
Blog parentingowy dla rodziców, którzy chcą wiedzieć więcej
matrioszki

Zabawnie

Na facebooku dziewczyny prosiły mnie żebym napisała o zabawkach, którymi Lila obecnie się bawi. Proszę bardzo:) Tak jak kiedyś wspominałam jest ich naprawdę niewiele. Staram się aby zabawki były drewniane, ładne i funkcjonalne.
 
Piesek Puck Brio– dzięki Ewie upolowałam go w Tkmaxx- grocie zabawek w dość niskich cenach. Bardzo lubię tam zaglądać, chociaż ostatnio postanowiłam, że już nic nie kupuję;)

 
Matrioszki OMM Design– Lila dostała  jena pierwsze urodziny od moich przyjaciół. Od początku bardzo je lubiła i układała. Myślę, że jest to zabawka na lata. Później może służyć jako ozdoba, bo są naprawdę piękne.
Można je kupić tu

 
 
Sorter Bajo– Lila również dostała go na urodziny. Jest wykonany z pięknego, litego drewna. Klocki również są porządnie zrobione. To kółko można położyć na jeździk i ślimak jedzie. Dodatkowo ta okrągła część się obraca. Obecnie nie ma dnia żeby Lila się nim nie bawiła. Potrafi 5-6 razy pod rząd go ułożyć.
 

 

Ten wpis ma 7 komentarzy

 1. smyk

  Drewniane zabawki sa the best 😉 Chcialabym aby moje dziecko mialo tylko takie ale pewnie bedziemy wiele zabawek dostawac od dziadkow itp wiec spodziewam sie wszystkiego, no coz… :))) Pozdrawiam

 2. Świat według Maksa

  I u nas sorter Bajo codziennie zajmuje Maksia na parę chwil 🙂

 3. Kornelia Myśliwiec

  Super! Też nie jestem zwolennikiem gromadzenia zabawek którymmi dziecko w efekcie sìę nie bawi..

 4. alex ka.

  Zabawki piekne:) tez mamy sporo drewnianych, tyle że Zocha woli te plastikowe i grające…. I co z tego, ze się matce podobaja te pierwsze…:D

 5. Anonymous

  Większość artykułów w sieci to jakieś buble, ale ten
  to prawdziwa PEREŁKA! Rewelacja, pozdrawiam!

 6. Ania

  Extra! U nas te matrioszki też goszczą! Świetny pretekst, by porozmawiać o kulturze wschodnich sąsiadów! Osobiście OMM design uwielbiam, masa rewelacyjnych zabawek!

Leave a Reply

%d bloggers like this: