fbpx

Akcja #dziendzieckazmamissima

  • ZABAWKI
  • 2  min. czytania
  •  komentarze [9]

Raz na jakiś czas Ładnebebe oraz Mamissima zapraszają  blogerów do akcji promocyjnych. W tym gronie znalazłam się również ja. Wspólnie z nimi wybrałam najciekawsze prezenty na Dzień Dziecka.

Moje wybory prezentujemy tutaj i dajemy Wam w prezencie zniżkę na wymienione niżej produkty w dniach 13-14 maja, a na hasło NEBULE jest również na nie darmowa dostawa.

1. Klocki gwiazdki

ciekawa alternatywa dla typowych klocków układanych w pozycjach wertykalnych. Ten zestaw umożliwia układanie przestrzennych budowli w różnych płaszczyznach.

2. Sweetheart doll

w końcu i u nas przyszedł czas na przytulanki. Mamy już Annę, Dawidka i Ariusza. Ciekawe jak nazwałaby tego misia?

3. Przybijanka Muminki

czuję, że ten zestaw byłby strzałem w dziesiątkę. Połączenie fajnego designu z kreatywnością, ćwiczeniami manualnymi oraz ćwiczeniami logicznego myślenia.

4. Vilac zestaw gier

w małym pudełku mieszczą się 4 gry idealne dla 3-latka. Taki zestaw umiliłby nam wiele podróży.

5. Water tower Kid O

ciekawa i niedroga zabawka do wanny i do basenu z wodą. Myślę, że sypki piach lub ryż również idealnie by się do niej nadawał.

6. Quut

czyli, łopatka, sitko i piłka. Gdzie jej użyjemy i w jaki sposób zależy tylko od nas. Piach, woda czy inny materiał nie mają znaczenia, liczy się tylko dobra zabawa.

ciekawa nowość – klocki, które łączą się ze sobą za pomocą kliknięcia. Dla małych i dużych dzieci do wykorzystania na różne sposoby.

8. Szkatułka Djeco

 i 1o. i spinki Kollale to dobry prezent dla każdej dziewczynki. U nas czas na spinki i gumki do włosów właśnie przyszedł, więc z tego korzystamy.

9. Magnetyczny domek Muminki

tablica  w kształcie domku Muminków oraz kolorowe magnesy do układania wg wzoru.

nebule-blog-kolaz-01

A tu inspiracje na konkretny wiek:

Prezent na roczek 100 inspiracji

Prezenty dla 2 latka

Prezenty dla 3-latka

Prezent dla 4 latka

Prezenty dla 5-latka

Prezenty dla 6 latka

Prezenty dla 8-latka

Prezenty na święta dla dzieci 2021


Komentarze

    Klocki gwiazdki są bardzo fajne i dają pole do popisu dla dzieci w różnym wieku. Jednak na tej stronie są dość drogie. Ja kupiłam w sklepie za ok. 25 zł. Produkcja polska choć nie pamiętam firmy, bo opakowanie nie przetrwało. Jeśli chodzi o prezenty dniodzieckowe, to bardziej trafiają do mnie pani propozycje książkowe.

    Bardzo piękne prezenty, czasem aż żałuję, że nie jestem na miejscu mojej córki. U nas w tym roku część prezentów na Dzień Dziecka to były zabawki, ale postanowiliśmy też zainwestować w “prezenty”, które przydadzą się niekoniecznie do zabawy, na przykład krzesełko do karmienia. Moja lista prezentów znajduje się tutaj: http://www.simed.pl/blog/jakie-prezenty-dawac-dzieciom/. Zapraszam i pozdrawiam wszystkich rodziców 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

SMARTPARENTING - nebule.pl dla rodziców, którzy chcą wiedzieć więcej

Bądź z nami na bieżąco
Dołącz do nas na Facebooku
NEBULE NA FACEBOOKU
Możesz zrezygnować w każdej chwili :)
close-link