fbpx
Blog parentingowy dla rodziców, którzy chcą wiedzieć więcej
Uncategorized

Akcja #dziendzieckazmamissima

Raz na jakiś czas Ładnebebe oraz Mamissima zapraszają  blogerów do akcji promocyjnych. W tym gronie znalazłam się również ja. Wspólnie z nimi wybrałam najciekawsze prezenty na Dzień Dziecka. Moje wybory prezentujemy tutaj i dajemy Wam w prezencie zniżkę na wymienione niżej produkty w dniach 13-14 maja, a na hasło NEBULE jest również na nie darmowa dostawa. Wszystkie produkty znajdziecie tutaj

1. Klocki gwiazdki– ciekawa alternatywa dla typowych klocków układanych w pozycjach wertykalnych. Ten zestaw umożliwia układanie przestrzennych budowli w różnych płaszczyznach.

2.Sweetheart doll– w końcu i u nas przyszedł czas na przytulanki. Mamy już Annę, Dawidka i Ariusza. Ciekawe jak nazwałaby tego misia?

3.Przybijanka Muminki– czuję, że ten zestaw byłby strzałem w dziesiątkę. Połączenie fajnego designu z kreatywnością, ćwiczeniami manualnymi oraz ćwiczeniami logicznego myślenia.

4.Vilac zestaw gier– w małym pudełku mieszczą się 4 gry idealne dla 3-latka. Taki zestaw umiliłby nam wiele podróży.

5. Water tower Kid O– ciekawa i niedroga zabawka do wanny i do basenu z wodą. Myślę, że sypki piach lub ryż również idealnie by się do niej nadawał.

6.Quut– czyli, łopatka, sitko i piłka. Gdzie jej użyjemy i w jaki sposób zależy tylko od nas. Piach, woda czy inny materiał nie mają znaczenia, liczy się tylko dobra zabawa.

7.Pop links Kid O– ciekawa nowość- klocki, które łączą się ze sobą za pomocą kliknięcia. Dla małych i dużych dzieci do wykorzystania na różne sposoby.

8.Szkatułka Djeco i 1o. i spinki Kollale to dobry prezent dla każdej dziewczynki. U nas czas na spinki i gumki do włosów właśnie przyszedł, więc z tego korzystamy.

9. Magnetyczny domek Muminki– tablica  w kształcie domku Muminków oraz kolorowe magnesy do układania wg wzoru.

nebule-blog-kolaz-01

Ten wpis ma 9 komentarzy

 1. Kinga Wójcik

  Super propozycje

 2. kasia

  Klocki są niedostępne

 3. maryja

  qutt łopatki do piachu też już niedostępne 🙁

 4. rodzinanaroztoczu.blox.pl

  Klocki gwiazdki są bardzo fajne i dają pole do popisu dla dzieci w różnym wieku. Jednak na tej stronie są dość drogie. Ja kupiłam w sklepie za ok. 25 zł. Produkcja polska choć nie pamiętam firmy, bo opakowanie nie przetrwało. Jeśli chodzi o prezenty dniodzieckowe, to bardziej trafiają do mnie pani propozycje książkowe.

 5. A.

  A co przedstawia pozycja 10 na zdjęciu?

 6. Krzysiek z Misją

  Bardzo piękne prezenty, czasem aż żałuję, że nie jestem na miejscu mojej córki. U nas w tym roku część prezentów na Dzień Dziecka to były zabawki, ale postanowiliśmy też zainwestować w „prezenty”, które przydadzą się niekoniecznie do zabawy, na przykład krzesełko do karmienia. Moja lista prezentów znajduje się tutaj: http://www.simed.pl/blog/jakie-prezenty-dawac-dzieciom/. Zapraszam i pozdrawiam wszystkich rodziców 🙂

Leave a Reply

%d bloggers like this: